Te gwiazdy przeszły niesamowitą metamorfozę. Zrzuciły nawet 50 kg! "Schudłam dla siebie"

Utrata nadwagi to nie tylko kwestia wyglądu, ale przede wszystkim walka o zdrowie. I wcale nie chodzi o dążenie do rozmiaru S, bo każde ciało jest inne. Te gwiazdy pokazały, że schudnięcie przede wszystkim sprawiło, że czują się lepiej sami z sobą. Oto kilka przykładów spektakularnych metamorfoz.

Dla wielu osób proces chudnięcia jest wyjątkowo trudny. Restrykcyjna dieta potrafi przytłoczyć, a siłownia wręcz wprawić w kompleksy. Pamiętajmy, że nawet stopniowe i nieduże zmiany mogą dawać ogromny efekt. Jeśli nie lubimy intensywnych ćwiczeń, to już sam półgodziny spacer codziennie poprawi kondycję i przyczyni się do stopniowego chudnięcia. Głodzenie się to również szybka droga do efektu jojo. Lepiej w porozumieniu z dietetykiem ustalić jadłospis, który będzie, pożywny, smaczny i zdrowy. Pamiętajmy, że najważniejszym celem jest zdrowie. Te gwiazdy pokazują, że choć bywa trudno, to schudnięcie nawet z dużej nadwagi jest możliwe. 

Więcej ciekawych tekstów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Adele wprawiła fanów w osłupienie. Pokochała sport

Adele wzbudziła niemałe poruszenie swoją metamorfozą. Mówi, że to pewnie dlatego, że nie pokazywała się przez dłuższy czas w mediach społecznościowych, dlatego fani nie widzieli jej procesu chudnięcia. Co więcej, wiele osób mówiło, że woleli ją w wersji plus size i jako ikonę ruchu bodypositive. Adele mówiła, że nie czuła potrzeby pokazywania swoich zmian, bo chudła przede wszystkim dla siebie. Najważniejsze jednak jest, jak czuje się sama Adele. Mówi, że przede wszystkim schudła dzięki ćwiczeniom, a nie ograniczaniu jedzenia. A było to 40 kg. Sport pozostał z nią na stałe, teraz ćwiczy codziennie. W wywiadzie dla brytyjskiego Vogue'a powiedziała:

Nigdy nie chodziło o utratę wagi. Pomyślałam, że jeśli uda mi się sprawić, by moje ciało było fizycznie silne, to może pewnego dnia będę umieć wzmocnić swoje emocje i umysł
 

Jonah Hill schudł aż 50 kilogramów. Wygląda obłędnie

Jeszcze większym zaskoczeniem była metamorfoza popularnego aktora Jonaha Hilla. Gwiazdor znany z filmów takich jak: „Idol z piekła rodem" i „Wilk z Wall Street" schudł aż 50 kg! Początkowo ważył 118 kg. Mówił, że musiał to zrobić, bo miał już poważne problemy ze zdrowiem wynikające z nadwagi. Aktor zrezygnował z fast-foodów, ograniczył słodycze i postawił na regularną aktywność fizyczną. 

 

OFERTA AVANTI24.PL: Piękne sukienki na Wielkanoc 2023! Medicine wyprzedaje te wiosenne modele za 42 zł

Rebel Wilson schudła dla zdrowia, ale i dla swojego dziecka. Teraz kocha zdrowy tryb życia

Szokiem była również przemiana uwielbianej aktorki i komiczki Rebel Wilson, która słynęła również z dystansu do swojej nadwagi. Fani kochali też jej barwne stylizacje, podkreślające krągłe kształty. Rebel w pewnym momencie postanowiła zrzucić trochę kilogramów dla zdrowia, ale również dla swojego dziecka. Chciała być w dobrej kondycji i spędzić z nim aktywnie czas. W przypadku Rebel cały proces mogliśmy obserwować na Instagramie. Wielu jej fanów mówiło, że dawała im nadzieję i motywację do zmian. Aktorka nie lukrowała tego procesu, mówiła, że nie było łatwo, a zmiany wprowadzała stopniowo, ażeby nie stracić zapału. Od 2020 roku wprowadziła na stałe do życia zdrowe produkty i codzienną aktywność fizyczną. Dzięki temu zrzuciła 35 kilogramów. 

 

W wywiadzie dla magazynu People powiedziała:

Osiągnęłam swój cel! Mimo że tak naprawdę nie chodziło w tym wszystkim o liczbę na wadze, ale o bycie zdrowym, potrzebowałam konkretnego celu, by mieć do czego dążyć. Tym celem było ważyć 75 kilogramów
 
Więcej o: