Od ludzi słyszy, że umrze przez nadwagę. Odsłania ciało i odpowiada: Jestem gruba i sexi

Ma dopiero 22 lata, ale odwagą prześciga wiele dojrzałych kobiet. Tiktokerka znana jako @bluberry.spaghetti nie przejmuje się komentarzami hejterów i udowadnia w sieci, że słowa takie jak "gruba" wcale nie muszą mieć negatywnych konotacji.

Więcej podobnych tematów znajdziesz na Gazeta.pl

TikTok jest aktualnie jedną z najpopularniejszych platform internetowych na świecie. Użytkowniczki oraz użytkownicy dzielą się tam dynamicznie zmontowanymi filmikami, które poruszają przeróżne tematy. Dużą popularnością cieszą się m.in. profile osób, które dzielą się swoim życiem i łamią stereotypy.

Zobacz wideo Ekspertka od żywienia i trenerka dosadnie o tym, co nas tuczy. "To nie pieczywo i ziemniaki"

"Pewność siebie jest wyborem"

Mówi o sobie "pewna siebie ambasadorka plus size", a na TikToku udostępnia na nim filmiki, które mają dodawać innym pewności siebie. 22-latka ma 58,5 tys. obserwujących i ponad milion polubień na platformie. Zdarza się, że dziewczyna musi mierzyć się z przykrymi komentarzami na temat swojego wyglądu. Ona nie bierze ich jednak do siebie, a na hejt odpowiada kolejnymi śmiałymi nagraniami. 

Pod publikowanymi przez 22-latkę postami pojawia się jednak wiele komentarzy od internautek oraz internautów, którzy dziękują jej za to, co robi oraz dzielą się swoimi historiami:

Ludzie powinni mieć na uwadze, że każde ciało jest zbudowane inaczej, a bycie plus size wcale nie oznacza, że ktoś nie dba o siebie
Kiedy byłam chuda, prawie umierałam, ale nikt nie dbał o moje zdrowie, dopóki nie zaczęłam przybierać na wadze 
Nigdy nie rozumiem, dlaczego to im przeszkadza? Niech martwią się o siebie
Jesteś wspaniała i tak powinnaś się czuć!
Hejtują, bo zazdroszczą ci pewności siebie
Jesteś piękna taka, jaka jesteś
Dziękuję za to, czym dzielisz się w sieci
Ludzie są żenujący i powinni zachować niektóre swoje opinie i przemyślenia dla siebie 

- czytamy.

Więcej o: