Anita Werner udostępniła zdjęcia z ukochanym. "Ten mężczyzna jest najważniejszy"

Anita Werner to jedna z najbardziej znanych dziennikarek. Od 2018 roku jest szczęśliwie zakochana i tworzy związek z Michałem Kołodziejczykiem. Z okazji Dnia Mężczyzn gwiazda postanowiła podzielić się z fanami na Instagramie kilkoma zdjęciami z partnerem.

Anita Werner to polska dziennikarka od lat związana z TVN. Na antenie TVN24 prowadzi "Fakty po faktach" i "Fakty po południu". Gwiazda zagrała też w kilku filmach, jednak po roli w serialu "Zostać miss" zrezygnowała z aktorstwa. Werner jest aktywna na Instagramie, gdzie obserwuje ją 143 tys. osób. Dziennikarka regularnie zamieszcza zdjęcia z podróży i dzieli się chwilami ze swojego życia prywatnego.

Zobacz wideo Anita Werner opowiada o swoim pierwszym dniu w TVN24

Dziennikarka przeżyła kiedyś tragedię. Od 5 lat jest w szczęśliwym związku

Anita Werner była kiedyś związana z dziennikarzem Erykiem Mełgwą. Później jej partnerem był Kacper Godycki-Ćwirko. Para była razem aż do śmierci fotografa, który zmarł nagle podczas podróży po Afryce. To był prawdziwy cios dla dziennikarki. Od 2018 roku Werner układa sobie życie u boku Michała Kołodziejczyka, dziennikarza sportowego. Z okazji Dnia Mężczyzn gwiazda postanowiła podzielić się na Instagramie kilkoma zdjęciami z ukochanym.

Ten mężczyzna jest najfajniejszy

- podpisała Werner.

 

Werner i Kołodziejczyk świętują Dzień Mężczyzn. "Jesteście państwo dla siebie stworzeni"

Michał Kołodziejczyk jest dyrektorem redakcji sportowej Canal+. Para pierwszy raz pokazała się razem w 2019 roku. Dziennikarze wybrali się na galę wręczenia Telekamer, podczas których Werner odbierała nagrodę za swoją pracę. Anita Werner i Michał Kołodziejczyk chętnie udostępniają swoje wspólne zdjęcia na Instagramie i dzielą się z fanami wspomnieniami z wyjazdów czy romantycznych chwil. Tak też było tym razem. Internauci nie szczędzą parze miłych słów w komentarzach.

Znaleźliście się jak w korcu maku. Po prostu mieliście szczęście, trafiając na siebie.
Mądrzy, piękni, inspirujący ludzie.
Jesteście państwo dla siebie stworzeni.
Super fota i pasujecie do siebie.
Niewątpliwie fajny gość.
Cudni jesteście.
Świetni ludzie.

Więcej podobnych treści znajdziesz na Gazeta.pl

Więcej o: