Te znaki zodiaku to urodzeni szczęściarze. Sukces mają zapisany w gwiazdach

Mówi się, że szczęście jest zapisane w gwiazdach. I w przypadku tych znaków zodiaków to powiedzenie się sprawdza. Los im sprzyja i mają więcej szczęścia niż inni. Sprawdź, czy należysz do grona szczęściarzy.

Te znaki zodiaku mają farta. Nie wiedzą, co to pech i bez względu na to, co robią, nie opuszcza ich dobra passa. Sprawdź, czy twój znak zodiaku należy do tego wyjątkowego grona. Pamiętaj, by opisy traktować z przymrużeniem oka i podchodzić do nich z dystansem.

Zobacz wideo Joanna Przetakiewicz o książce "Pieniądze szczęście dają". "Brak pieniędzy jest gigantycznym problemem społecznym"

KłótniaZnaki zodiaku, które do siebie nie pasują. Nie stworzą udanego związku

Byk. Przemyślane działania przynoszą mu szczęście

Osoby spod znaku byka lubią stabilizację i nie podejmują niepotrzebnego ryzyka, dlatego w ich życiu wszystko jest przemyślane i poukładane, a byki wydają się niezwykle zadowolone z życia. Jednak ich sukcesy wynikają nie tylko z ciężkiej pracy, ale również z życiowego farta. Są pracowite i cierpliwe, zawsze znajdują się w odpowiednim miejscu i czasie. Jednocześnie cechują się skromnością i nie są osobami, które chwalą się swoim powodzeniem.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl 

Suche dłonie - zdjęcie ilustracyjneMasz suche i spierzchnięte dłonie? Maść z apteki działa jak maska

Lew. Nigdy się nie poddaje

Lwy są bardzo ambitne, pewne siebie i mają wysokie poczucie własnej wartości. Wrodzona chęć nauki sprawia, że dążą do doskonałości i bycia najlepszym w każdej dziedzinie życia. Jednak nie tylko wrodzona ambicja odpowiada za sukcesy lwów, ale także szczęście. Osoby spod tego znaku to urodzeni zwycięzcy i przywódcy, są charyzmatyczne i nigdy się nie poddają.

Bliźnięta. Dzięki łutowi szczęścia unikają kłopotów

Osoby spod znaku bliźniąt są pełne energii, potrzebują wielu bodźców i uchodzą za bardzo towarzyskie. Optymistycznie patrzą na świat, ale bywają naiwne, przez co niejednokrotnie pakują się w kłopoty. Urodziły się jednak pod szczęśliwą gwiazdą i z każdych tarapatów wychodzą obronną ręką.

Więcej o: