Katarzyna Żak na zdjęciu sprzed 27 lat. W ciemnych włosach jest nie do poznania. "Co poszło nie tak?"

Od momentu, kiedy Katarzyna Żak po raz pierwszy zadebiutowała w roli aktorki, wiele zmieniło się w jej wizerunku. Gwiazda na przestrzeni lat przeszła sporą metamorfozę. Jak wyglądała 27 lat temu? Archiwalnym zdjęciem z tego okresu podzieliła się z obserwatorami na Instagramie.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Katarzyna Żak jest jedną z najpopularniejszych polskich aktorek filmowych, telewizyjnych i teatralnych. Serca widzów podbiła m.in. rolą Kazimiery Solejukowej, w kultowym serialu "Ranczo" oraz postacią Aliny Krawczyk w „Miodowych latach". Ponadto można ją zobaczyć na deskach teatru. Aktorka spełnia się również w roli wokalistki, a prywatnie od blisko 40 lat związana jest z Cezarym Żakiem. 

 
Zobacz wideo Katarzyna Żak żartuje z męża: "Na jego tle zawsze wyglądam szczuplej"

Metamorfoza Katarzyny Żak. Gwiazda podzieliła się archiwalnym zdjęciem sprzed 27 lat

Katarzyna Żak od wielu lat występuje w produkcjach filmowych oraz na deskach teatru. Kariera aktorki wiąże się również z pewnymi potrzebami zmian w wizerunku. Na swój profil na Instagramie gwiazda dodała zdjęcie sprzed 27 lat, na którym jest nie do poznania. Przede wszystkim za sprawą włosów, które aktorka przyciemniła oraz krótszej stylizacji na potrzeby aktualnej wtedy roli. W opisie do zdjęcia dodała:

To zdjęcie jest jako pierwsze sprzed 27 lat, gdzie do roli musiałam przefarbować włosy. No cóż, zawodowo uwielbiam się zmieniać. Pokazałam to zdjęcie w garderobie i koleżanka zapytała:'Co poszło nie tak?'
 

Tak wyglądała Katarzyna Żak w 2000 roku. Internauci reagują

Krótkie strzyżenie i widoczne uniesienie od nasady włosów to rozpoznawalne znaki fryzur sprzed dwóch dekad. Dzisiaj posiadaczka modnego cięcia sięgającego linii brody, zestawionego z prostą grzywką, Katarzyna Żak na zdjęciu sprzed lat dla wielu obserwatorów jest nie do poznania. W sekcji komentarzy pojawiły się głosy niedowierzania oraz zdziwienia i nie tylko.

W tamtych latach wszystkie kobiety miały fryzury, które dodawały po 20 lat więcej, też taka miałam ! Niestety ! Teraz wygląda pani pięknie.
Cudowna przemiana postaci z szarej myszki w prawdziwą gwiazdę
Inaczej ale tez ładnie!
Ciekawe, co by powiedział Solejuk na taką wersję żony? Pozdrawiam wszystkie Pani odsłony.
Więcej o: