Ksiądz chciał pobłogosławić dziewczynkę. Jej reakcja pokonała wszystkich. Wideo robi furorę w sieci

Nagranie pochodzi z lutego, ale - jako, że już za kilka tygodni wielu najmłodszych przystąpi do pierwszej komunii świętej - szczególnie teraz zyskuje na popularności. Film z kościoła szybko obiegł media społecznościowe i jest szeroko komentowany przez internautów, którzy zachwycają się rozbrajającą reakcją dziewczynki i księdza.
Zobacz wideo Zobacz wideo: "Mamo, gdzie są moje pieniądze z komunii?". Adwokat: Dziecko powinno te pieniądze otrzymać

Sytuacja miała miejsce w jednym z kościołów w Kolumbii. Prawdopodobnie była to pierwsza komunia święta uwiecznionej na nagraniu dziewczynki lub jedna z prób przed przyjęciem tego sakramentu. Dziecko ubrane było w długą, białą sukienkę. Przy ołtarzu towarzyszyła jej mama.

Na filmie widać, jak ksiądz podnosi rękę, chcąc wykonać gest błogosławieństwa wobec dziewczynki. To właśnie wtedy młoda Kolumbijka reaguje i z przekonaniem przybija księdzu piątkę! Wideo można obejrzeć pod tym linkiem.

Wideo hitem sieciWideo hitem sieci https://www.instagram.com/timberbush/

Dziewczynka rozbawiła księdza do łezDziewczynka rozbawiła księdza do łez https://www.instagram.com/timberbush/

'Ale ona jest słodka!' - zachwycają się internauci.'Ale ona jest słodka!' - zachwycają się internauci. https://www.instagram.com/timberbush/Duchowny zareagował bardzo pozytywnie i nie mógł powstrzymać się od śmiechu. Prawdopodobnie trochę mniej wesoło było towarzyszącej dziecku mamie. Jednak mała bohaterka nagrania zyskała sobie ogromną sympatię w sieci.

Ksiądz chciał pobłogosławić dziewczynkę. Jej reakcja rozbawia do łez

Nagranie opublikował jeden z użytkowników Instagrama i dodał do niego nieprzychylny komentarz, którzy brzmiał: "Może gdyby zabierali ją do kościoła więcej niż raz w roku, wiedziałaby, co zrobić".

Natychmiast skrytykowali go internauci. "Spodobał mi się filmik, ale nie dam lajka po tym, jak zobaczyłem opis" - piszą ludzie w komentarzach pod filmem.

Nagranie pochodzi z jednego z kościołów w KolumbiiNagranie pochodzi z jednego z kościołów w Kolumbii https://www.instagram.com/timberbush/

"Opis pod zdjęciem jest tak naprawdę niepotrzebny. Pozwól dzieciom być dziećmi" - zauważa jeden z użytkowników platformy.

Ktokolwiek dodał ten opis, musiał urodzić się jako 25-latek, ponieważ dzieci zachowują się jak dzieci, bez względu na to, gdzie się znajdują" - dodaje kolejny internauta.

"Kto przejmuje się religią? Są na świecie ważniejsze rzeczy"

W pozostałych komentarzach czytamy m.in.:

Chciała tylko przybić piątkę.
Co jest z tym opisem! Ona jest tylko dzieckiem i jest słodka
Kto przejmuje się religią? Są na świecie ważniejsze rzeczy. A ona jest słodka!
Reakcja księdza najlepsza
Przybicie piątki było jak najbardziej na miejscu

Źródło: Instagram

Więcej o: