Została milionerką przed 18. urodzinami. "Po prostu tak wyszło"

Roksana Węgiel jest obecna w show-biznesie od ponad 5 lat, a niedawno świętowała swoje 18. urodziny. W ostatnich wywiadach artystka otworzyła się na temat zarobków i pierwszego miliona na koncie oraz dorastaniu na oczach całej Polski.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Jest zaliczana do grona jednych z najbardziej utalentowanych i zapracowanych gwiazd młodego pokolenia. Wokalistka w tym roku świętowała swoje 18. urodziny, a jej kariera nie zwalnia tempa. Pierwsze kroki w show-biznesie zaczęły się od przesłuchań w ciemno w programie "The Voice Kids", w którym nastolatka pojawiła się w 2016 roku. Dzięki wygranej w telewizyjnym show miała okazję reprezentować Polskę w 16. Konkursie Piosenki Eurowizji dla dzieci.

 
Zobacz wideo Roksana Węgiel będzie prowadzącą nowej edycji "You Can Dance"

18-latka zdradziła, kiedy zarobiła swój pierwszy milion. Roksana Węgiel szczerze o znaczeniu pieniędzy

Roksana Węgiel aktywnie działa w mediach społecznościowych, gdzie regularnie dzieli się ze swoimi obserwatorami kulisami życia zawodowego oraz prywatnego. Młoda wokalistka chętnie udziela również wywiadów, a ostatnio przyjęła zaproszenie do podcastu "Żurnalisty", gdzie otworzyła się na temat swojej kariery, dorastania na oczach Polski. Gwiazda zdradziła również, kiedy została milionerką. Okazuje się, że taka kwota na jej koncie pojawiła się jeszcze przed osiągnięciem pełnoletności, czyli w wieku 17 lat. Węgiel zaznacza, że nie był to przełomowy moment w jej życiu, a pieniądze, które według wokalistki dobrze jest mieć, nie są dla niej priorytetem.

Ucieszyłam się. Nawet się trochę wzruszyłam, bo stwierdziłam, że to, co robię, powoduje, że się spełniam na każdej płaszczyźnie. [...] totalnie nie miałam pojęcia, jakie w tej branży można zarobić pieniądze. Nigdy nie miałam mindsetu, że robię coś dla kasy. Po prostu tak wyszło. To było okupione ciężką pracą.
 

Roksana Węgiel o pełnoletności. "Dużo się zmieniło od początków mojej kariery"

11 stycznia Roksana Węgiel skończyła 18 lat, a od ponad pięciu lat jest obecna na polskiej scenie muzycznej. Młoda gwiazda dorastała więc na oczach całej Polski. W rozmowie z Interia zdradziła, że pełnoletność oznacza dla niej wejście w nowy etap w życiu. Wokalistka przyznaje, że wiele osób wciąż postrzega ją jako 13-letnią zwyciężczynię konkursu Eurowizji i nie dostrzega, że od tego momentu minęło już 5 lat.

Wchodzę w nowy etap życiowy. Dużo się zmieniło od początków mojej kariery, bo wówczas miałam 13 lat. [...] dużo osób myśli, że nadal tak jest - że nadal wyglądam tak jak wtedy, zachowuję się jak wtedy, nadal się, tak wypowiadam. [...] Oczywiście nie mam nikomu tego za złe, aczkolwiek chciałabym się pokazać z tej aktualnej strony.
 
Więcej o: