Wzięła udział w "Big Brotherze" i sesji "Playboya". Nagle zniknęła z mediów. Co u niej słychać?

Monika Sewioło była jedną z najpopularniejszych uczestniczek pierwszej polskiej edycji "Big Brothera". Choć szybko odpadła. Programu, zajmując ostatecznie 14. miejsce, dobrze zapadła w pamięci. Przez jakiś czas próbowała rozwijać karierę w show-biznesie, zniknęła jednak z mediów. Co u niej słychać?

Pochodząca z Suchej Beskidzkiej Monika Sewioło z pierwszej, kultowej dziś edycji programu "Big Brother" odpadła już po dwóch tygodniach. To jednak wystarczyło, by gwiazda reality show dobrze zapisała się w pamięci fanów. 24-letnia uczestniczka została uznana za skandalistkę po tym, jak jej prysznice obserwowały miliony widzów, ale też i pozostali uczestnicy. Po odejściu z programu Sewioło zaczęła rozwijać karierę w show-biznesie. Nagrała płytę, której nie wspomina miło. – Tak wyszło, że ją nagrałam i może dobrze, że ludzie o niej zapomnieli – przyznała w 2009 roku w rozmowie z Wirtualną Polską. Nie myślała o śpiewaniu, jak sama wspominała, nie miała też do tego talentu. Krótko po wydaniu płyty "Wiatr" z zespołem Nietykalni, wzięła udział w rozbieranej sesji do magazynu "Playboy". Wystąpiła w filmach "Gulczas, a jak myślisz…" oraz "Rób swoje, ryzyko jest twoje", w końcu wycofała się jednak z życia publicznego. Jak się zmieniła?

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Była uczestniczką pierwszej edycji "Big Brothera". "Po programie nie umiałam wykorzystać szansy"

– Największy szał był chyba przez pierwsze dwa lata, a potem wróciłam już do normalnego, codziennego życia – zdradziła w 2016 roku w rozmowie z Plotkiem. – Po programie nie umiałam wykorzystać tej szansy. Nie było wokół mnie żadnych menedżerów z prawdziwego zdarzenia, którzy mogliby pokierować moją karierę – dodała. Zdradziła, że od kilku lat mieszka za granicą, jednak często odwiedza Polskę. Kilka lat temu zdradziła, że ludzie wciąż rozpoznają ją na ulicach, choć niekoniecznie jest z tego powodu zadowolona. – Na pewno jest to miłe, że pamiętają, że zaczepiają na ulicach, pytają co u mnie słychać, chociaż nie lubię odpowiadać na takie pytania – przyznała w 2009 roku.

 

Była pierwszą skandalistką w "Big Brotherze". Co dziś słychać u Moniki Sewioło?

Od 2016 roku Monika Sewioło nie gości już w mediach. W 2021 roku pojawiła się na Instagramie, na którym opublikowała zaledwie kilka zdjęć. Widać jednak, że prawie nic się nie zmieniła. Wciąż jest blondynką, wiedzie jednak życie z dala od fleszy. Jak ustaliła "Gazeta Krakowska", pracuje w marketingu. Wiadomo też, że przyjaźni się z Małgorzatą Maier, którą poznała w programie.

 
Zobacz wideo Maja Frykowska wspomina swój udział w "Big Brotherze". "Myślałam, że będę gwiazdą"
Więcej o: