Anna Popek wstaje o 4 rano i codziennie robi jedną rzecz. Fani są zdumieni. "O matko boska"

54-letnia Anna Popek od lat zachwyca nie tylko świetną formą, ale również promienną cerą. Dziennikarka swój dzień zaczyna o 4:00, a już dwie godziny później zachwyca wyglądem na antenie. W czym tkwi sekret? Gwiazda zdradziła, trzy rzeczy, które mają na to wpływ.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

54-letnia Anna Popek to jedna z najpopularniejszych dziennikarek, prezenterek telewizyjnych i osobowości medialnej w Polsce. Od kilkudziesięciu lat jest związana, z Telewizją Polską. Prowadziła m.in. poranny program "Kawa czy herbata?" oraz "Pytanie na śniadanie". Gwiazdę srebrnego ekranu regularnie można podziwiać w roli prowadzącej rozmaite imprezy muzyczne i nie tylko.

Zobacz wideo Anna Popek opowiedziała, dlaczego zniknęła z TVP

Tajemnica promiennego wyglądu Anny Popek. Gwiazda wymienia 3 rzeczy

Anna Popek w tym roku będzie świętować swoje 55. urodziny i wciąż zachwyca smukłą sylwetką oraz młodzieńczym wyglądem. Jak podkreśla dziennikarka, taki wygląd to nie tylko zasługa dobrych genów, stosowania diety czy regularnej aktywności fizycznej. W jednym ze swoich ostatnich postów na Instagramie uchyliła rąbka tajemnicy swojej niezwykle promiennej cery, którą zachwyca od lat. Mimo wczesnych godzin pracy w telewizji śniadaniowej i pobudki o 4:00 gwiazda zawsze wygląda na wypoczętą. W czym tkwi sekret?

Wstać o 4 rano i dobrze wyglądać o 6.00 na antenie? To możliwe, a oto moje tajemnice. Woda, masaż twarzy lodem i pogoda ducha.
 

Poranna rutyna dziennikarki. Masaż twarzy lodem zadziała rozjaśniająco i pobudzająco

Anna Popek chętnie dzieli się z obserwatorami na Instagramie tajnikami swojej pielęgnacji twarzy. Okazuje się, że jedną z nich jest masaż twarzy kostkami lodu, który gwiazda wykonuje codziennie rano, aby w porannych godzinach pracy, prezentować się nienagannie. Zimny masaż pobudzi mikrokrążenie, poprawi dotlenienie i odżywienie komórek, pomoże w walce z obrzękami, stanami zapalnymi oraz zadziała rozjaśniająco. To również świetne antidotum na cienie pod oczami. Może być wykonywany zarówno na twarzy, jak i innych wybranych partiach ciała lub na całym ciele. Dziennikarka wykonuje masaż, stosując okrężne ruchy. Warto pamiętać, że masowanie twarzy lodem nie powinno trwać dłużej niż 10-15 minut. W sekcji komentarzy pojawiło się wiele komplementów i słów zdziwienia. 

O matko boska
Cudowna Anna
Wyglądasz pięknie.
Pięknie Pani Aniu
Więcej o: