Mówią o niej "dziewczyna z dwoma zestawami piersi". Internautka: Nie wiedziałam, że tak można

Każdy z nas jest inny, ma inne ciało, proporcje czy wagę. 21-letnia Amerykanka znana jest z reprezentowania społeczności plus size oraz... jako dziewczyna z "dwoma zestawami piersi". W sieci wciąż spotyka się z krytyką i przytykami w swoim kierunku, lecz jak sama przyznaje, kocha swoje ciało.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Platforma TikTok pozwala wielu osobom o sobie usłyszeć. Podobnie jest w przypadku Makenzie Moore, która zaistniała w sieci za sprawą nagrań, na których śmiało porusza kwestie osób plus size i regularnie obala wiele mitów związanych z wagą. Niestety jej działalność w internecie spotyka się nie tylko z pozytywnym odbiorem. 21-latka wciąż mierzy się z falą krytyki i okrutnymi komentarzami odnośnie do jej wyglądu.

Zobacz wideo Ewa Chodakowska zachęca do samobadania piersi. "Nagrałam filmik, możesz to przejść ze mną"

21-latka jest znana jako "dziewczyna z dwoma zestawami piersi". "Kocham swoje ciało"

Każdy z nas ma inną sylwetkę i nieco inne problemy z nią związane. Młoda kobieta nosi rozmiar 20, czyli europejskie 48. 21-letnia Makenzie Moore z powodu swoich krągłości wciąż mierzy się z krytyką wielu internautów. Znana jest w mediach społecznościowych jako dziewczyna z "dwoma zestawami piersi". Twórczyni treści sama z dystansem przyznaje, że jej fałdki na brzuchu sprawiają wrażenie, jakby miała cztery piersi.

Jestem gruba i znana jako 'dziewczyna z dwoma zestawami piersi'. Okrutni hejterzy mówią, że to smutne, jak wyglądam, ale ja kocham swoje ciało.

Pod jej nagraniem pojawiło się wiele głosów niedowierzania i zdziwienia.

Nigdy czegoś takiego nie widziałem.
To możliwe?
Nie wiedziałam, że tak można!

Niektórzy chwalą ją za reprezentowanie społeczności plus size. Inni uważają, że powinna schudnąć

Podczas gdy użytkowniczka platformy TikTok jest stale chwalona za reprezentowanie społeczności plus size, ma również do czynienia z powszechnym hejtem, szczególnie w sieci. Raz ktoś zasugerował jej, że byłaby bardziej atrakcyjna, gdyby zrzuciła kilka kilogramów. 21-latka nie przejmuje się takimi uwagami i jak sama przyznaje, kocha swoje ciało i akceptuje je w każdej wersji. W jednym ze swoich nagrań przyznaje, że bez względu na wagę, ona również zasługuje na miłość.

Moje ciało zasługuje na miłość. Może tak nie myślisz... ale to w porządku - bo ja to wiem.

Kobieta wielokrotnie spotykała się również z głosami, że ludzie z nadwagą nie mogą się cieszyć zdrowiem. Moore przyznaje, że takie wypowiedzi są dla niej absurdalne, gdyż według niej tak samo, jak szczupła osoba może być niezdrowa, tak samo ludzie z większą ilością kilogramów mogą być w pełni zdrowi. W jednej z wypowiedzi przyznała:

Jem niezdrowo, ale jest wiele moich koleżanek, które są zdrowymi kobietami plus size. Nie można im niczego odebrać, kiedy tak ciężko pracują!
Więcej o: