Co stanie się z osobą niewierzącą po śmierci? Odpowiedź księdza podzieliła internautów. "Uśmiałam się"

Ksiądz Sebastian Picur regularnie zamieszcza na TikToku filmiki, w których odpowiada na pytania internautów. Jeden z użytkowników zadał duchownemu pytanie, co dzieje się z osobami niewierzącymi po śmierci. Odpowiedź księdza wywołała oburzenie wśród widzów.

Ksiądz Sebastian Picur to najpopularniejszy ksiądz na TikToku. Obserwuje go ponad 712 tys. osób. Duchowny chętnie odpowiada na pytania użytkowników, których ciekawi kwestia wiary. Tak też było tym razem, kiedy jeden z internautów zapytał, co dzieje się po śmierci z człowiekiem niewierzącym. Nie wszystkim przypadło do gustu to, co powiedział ksiądz.

Zobacz wideo Jak studentki wspominają kolędę? "Bałam się, nie otworzyłam"

Co dzieje się po śmierci z osobą niewierzącą? Ksiądz odpowiada

Ksiądz Sebastian chętnie rozwiewa wątpliwości widzów dotyczące religii i Kościoła. Jeden z użytkowników TikToka zadał duchownemu pytanie, co dzieje się z człowiekiem niewierzącym po śmierci. Ksiądz postanowił odpowiedzieć na to pytanie w jednym z filmików. Jak brzmiała odpowiedź? Była dość prosta, chociaż wzbudziła kontrowersje u internautów. Ksiądz powiedział:

Przestaje być osobą, która nie wierzy w Pana Boga.

Odpowiedź księdza wzbudziła kontrowersje. W komentarzach burza

Pod filmikiem pojawiło się wiele komentarzy. Wiele osób wyśmiało odpowiedź księdza, inni zarzucają mu, że nie rozwinął tematu i odpowiedział zbyt lakonicznie. Niektórzy internauci nie zrozumieli wypowiedzi duchownego i uważają, że powinien udzielić bardziej wyczerpującej odpowiedzi. 

Uśmiałam się.
Ale odpowiedź...
Spadłem z krzesła ze śmiechu.
No chyba nie takiej odpowiedzi tu oczekiwano.
Taaa... Myślę, że się chłopie zdziwisz.
Czy ten pan już tam był i widział, że teraz opowiada?
Jak dla mnie to nic nie wyjaśnił, a nawet mnie zniechęcił do religii.
Nie zrozumiałam.
To nie jest wyczerpująca odpowiedź.
Czyli co się dzieje? Nie rozumiem.
Znawca się znalazł.

Więcej podobnych treści znajdziesz na Gazeta.pl

Więcej o: