Przez 8 lat był kierownikiem budowy w "Nasz nowy dom". Czym się dziś zajmuje Artur Witkowski?

Artur Witkowski przez wiele lat kierował budowami w programie "Nasz nowy dom". W 2022 roku, po ośmiu latach, rozstał się jednak z ekipą, co wielu widzów przyjęło z ogromnym zaskoczeniem. Dlaczego odszedł z programu i czym się dziś zajmuje?

"Nasz nowy dom" na antenie Polsatu zadebiutował w 2013 roku. Przez lata program prowadzony przez Katarzynę Dowbor pomógł setkom rodzin w potrzebie. Show wciąż cieszy się ogromną popularnością widzów. Jedną z jego gwiazd był Artur Witkowski. Sympatyczny budowlaniec miał spore grono fanów, którzy z zaskoczeniem przyjęli informację o jego rezygnacji z programu.

Więcej podobnych artykułów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Katarzyna Dowbor zdradza szczegóły programu "Nasz nowy dom"

Był gwiazdą "Nasz nowy dom". Dlaczego odszedł z programu?

Artur Witkowski przez 16 sezonów kierował pracami budowlanymi na planie programu "Nasz nowy dom". Dał się poznać jako sympatyczny i profesjonalny budowlaniec, szybko też stał się lubianą przez fanów postacią. W 2022 roku poinformował widzów, że kończy udział w show Polsatu. Początkowo nie podał oficjalnej przyczyny, w końcu jednak potwierdził, że powodem były problemy zdrowotne. – Przewiało mnie, a potem zapalenie ucha i porażenie nerwu twarzy. Wlekło się pół roku, ale już jest prawie ok. Pozdrawiam serdecznie – poinformował fanów w jednym z postów w mediach społecznościowych. Po krótkiej przerwie spowodowanej kłopotami ze zdrowiem postanowił nie wracać do programu. Mimo to nie zrezygnował z zawodu.

Eva Longoria Eva Longoria z odważnym dekoltem. Prześwitująca suknia wywołała furorę

Po ośmiu latach odszedł z programu "Nasz nowy dom". Czym się dziś zajmuje?

Choć nie bierze już udziału w programie "Nasz nowy dom", wciąż kieruje remontami. Artur Witkowski prowadzi własny biznes. Efektami prac budowlanych chwali się na swoim profilu na Facebooku. Od jakiegoś czas, razem z kolegą z programu, projektantem wnętrz Maciejem Pertkiewiczem, prowadzi kanał na YouTube, na którym pojawiają się porady dotyczące remontów i dekoracji wnętrz.

 

Katarzyna ŻAK Żak na zdjęciu sprzed 27 lat. W ciemnych włosach jest nie do poznania

Więcej o: