Justyna Steczkowska zachwyca figurą: "Nie mam paktu z diabłem". Rano robi jedną rzecz

Justyna Steczkowska może pochwalić się fenomenalną figurą i jednymi z najzgrabniejszych nóg w polskim show-biznesie. - Wyglądasz na 25 lat - piszą fani pod zdjęciami 50-letniej artystki. W jednym z wywiadów zdradziła, co stoi za jej wyglądem.

Więcej o gwiazdach przeczytasz na Gazeta.pl

Justyna Steczkowska jest jedną z najpopularniejszych gwiazd polskiego show-biznesu. Artystka słynie jednak nie tylko ze swoich umiejętności wokalnych, lecz także zjawiskowej figury. Jaki jest jej sekret? Okazuje się, że to nie tylko dobre geny.

Zobacz wideo Ekspertka od żywienia i trenerka dosadnie o tym, co nas tuczy. "To nie pieczywo i ziemniaki"

Justyna Steczkowska zdradziła, jak utrzymuje szczupłą sylwetkę. "Jem wszystko, tylko..."

W jednym z wywiadów Justyna Steczkowska zdradziła, jak dba o swoją sylwetkę. W przypadku artystki nie ma mowy o żadnych rygorystycznych dietach. Justyna Steczkowska, oprócz ograniczenia alkoholu, niczego sobie nie odmawia. Wszystko balansuje za to regularną aktywnością fizyczną.

 
Nie mam paktu z diabłem, wręcz trzymam się od niego z daleka. Jem wszystko, tylko po prostu ćwiczę. Gdy moi synowie albo mąż w weekend gotują, to oczywiście jakiś kilogram mi przybędzie, bo uwielbiam biesiadować z rodziną. Ale potem przychodzi poniedziałek, trzeba iść na ćwiczenia

- powiedziała wokalistka w rozmowie z "Faktem". - Zdrowie i dobra sylwetka potrzebne mi są w pracy. By być lekką to w ciągu tygodnia muszę się pilnować. Poza tym nie piję alkoholu, więc nie puchnę. Czasami pozwolę sobie na delikatne wino lub piwo bezalkoholowe. To pewnie też mi ułatwia trochę życie - dodała. W sieci znaleźć można także informacje, że Justyna Steczkowska każdy swój dzień zaczyna od szklanki wody. Później wypija także świeżo wyciskany sok owocowo-warzywny. 

 

Pod zdjęciami i nagraniami, które na Instagramie publikuje Justyna Steczkowska, pojawia się wiele komentarzy i komplementów od internautek oraz internautów:

Najlepsze ciało w świecie polskiego show-biznesu
Jakie 50, ja bym dała najwyżej 30
Wyglądasz na 25 lat
Jakie 50?! Ja tu 18-nastke widzę!
Ciągle młoda
Polska Jennifer Lopez
Pani Justyno, pani naprawdę jest chyba szamanką. Jak można mieć takie ciało... Cudo
Wyglądasz zjawiskowo

- czytamy.

Więcej o: