98-latka ma ponad 230 wnuków. Niedawno poznała 7-tygodniową prapraprawnuczkę. "Była podekscytowana"

Cordelia Mae Hawkins ma 98 lat i około 623 potomków. W lutym 2023 r. w domu opieki, w którym przebywa, odwiedziły ją kobiety z sześciu pokoleń. Kobieta poznała też pierwszą prapraprawnuczkę, 7-tygodniową Zhavię Whitaker. Spotkanie uwieczniono na zdjęciu, które szybko obiegło świat.

Zdjęcie z 18 lutego 2023 r. przedstawiające Cordelię Mae Hawkins, nazywaną w rodzinie MaeDell szybko zyskuje popularność i jest udostępniane na całym świecie. 98-letnia kobieta po raz pierwszy trzyma na nim 7-tygodniową Zhavię Whitaker, która jest jej pierwszą prapraprawnuczką.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo 7 rzeczy, których dziadkowie nie powinni mówić ani wnukom, ani ich rodzicom

Doczekała się ponad 230 wnuków. Niedawno poznała swoją prapraprawnuczkę

Rodzina postanowiła odwiedzić 98-letnią Cordelię Mae Hawkins w domu opieki w celu przedstawienia jej najmłodszej członkini rodu. W wizycie uczestniczyła córka kobiety 77-letnia Frances Snow, 58-letnia wnuczka Gracie Snow Howell, 29-letnia prawnuczka Jacqueline Ledford i 19-letnia praprawnuczka Jaisline Wilson. Nie zabrakło też najmłodszej zaledwie 7-tygodniowej Zhavii Whitaker. Na fotografii uwieczniono więc kobiety z aż 6 pokoleń.

Dziecko nie jest pierwszym prapraprawnukiem Cordelii, jednak jest pierwszą dziewczynką. W rozmowie z "Good Morning America" Gracie Howell wnuczka MaeDell powiedziała, że nestorka rodu bardzo chciała zobaczyć kobiety z każdego pokolenia razem. - Po prostu zaplanowałyśmy dzień i wszystkie się spotkałyśmy, a babcia wiedziała, że przyjdziemy — powiedziała. - Była podekscytowana. Spędziłyśmy z nią trzy godziny. Wiem, że to rzadkość w ciągu sześciu pokoleń, zwłaszcza że wszystkie jesteśmy tej samej płci.

Siostra Gracie Howell, Sheryl Blessing uwieczniła historyczne spotkanie na fotografii.

Eva Longoria Eva Longoria z odważnym dekoltem. Prześwitująca suknia wywołała furorę

Cordelia Mae Hawkins ma 98 lat. "Miała ciężkie życie, ale ma dobrego ducha"

Cordelia Mae Hawkins po raz pierwszy wyszła za mąż, gdy miała 16 lat. Związała się z 50-letnim Billem, który był wdowcem i miał 10 dzieci. Jego pierwsza żona zmarła w domu podczas porodu bliźniąt syjamskich, które również nie przeżyły. Trudna sytuacja sprawiła, że Cordelia bardzo szybko przyjęła rolę matki. Urodziła 13 dzieci, a później miała jeszcze dwóch mężów. Wychowanie licznego potomstwa nie było łatwe, gdyż w mieszkaniu nie było kanalizacji i innych podstawowych udogodnień.

Według informacji przekazanych przez rodzinę Cordelia może mieć teraz nawet 623 potomków (106 wnuków, 222 prawnuków, 234 praprawnuków i 37 prapraprawnuków). Jej wnuczka, Gracie Howell wyznała, że babcia zawsze dbała o dzieci i gotowała im 3 ciepłe posiłki dziennie. - Miała ciężkie życie, ale ma dobrego ducha — powiedziała.

 

Zdjęcie ilustracyjne Dane z Google pomogą ścigać za aborcję? Firma zabrała głos

Więcej o: