Doda w łóżku z prowadzącą popularnego reality-show. "Spełniłam marzenie 90% mężczyzn"

Doda swoją obecnością wzbudza wiele emocji nie tylko na wydarzeniach, na których się pojawia, ale również w programie telewizyjnym "Love Island. Wyspa Miłości". Wokalistka zaskoczyła swoim przybyciem wielu widzów, lecz mało kto się spodziewał tego, co zrobiła, już na początku swojej wizyty w hiszpańskiej willi.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Doda wielokrotnie komentowała wydarzenia, dziejące się w programie "Love Island. Wyspa Miłości" i nie kryła się z faktem, że jest fanką tego formatu. Niedawno wokalistka została przyłapana przez fotoreporterów na lotnisku w Maladze. Wiele osób zastanawiało się, jaki jest cel wizyty gwiazdy. Jak się później okazało, Rabczewska postanowiła odwiedzić "Wyspę Miłości".

Zobacz wideo Patricia Kazadi o Dodzie podczas gali Empiku i banie w TVP. "Sytuacja była śmieszna"

Eva Longoria Eva Longoria z odważnym dekoltem. Prześwitująca suknia wywołała furorę

Doda w "Love Island". "Mówiłaś, że to nie będzie nagrywane"

Wokalistka postanowiła zrelacjonować swój pobyt na "Wyspie Miłości" za pośrednictwem swojego profilu na Instagramie. Przed wejściem do willi nie kryła swojej ekscytacji, z tego, gdzie się znajduje. Jak się okazuje, swój pobyt zaczęła od wejścia do pokoju zwanego "kryjówką". W sieci pojawiło się krótkie nagranie, na którym wokalistka leży na łóżku z Karoliną Gilon, czyli prowadzącą program "Love Island. Wyspa Miłości". Artystka wraz z modelką odegrały scenkę.

Mówiłaś, że to nie będzie nagrywane.

Gilon postanowiła przy okazji zażartować, że sytuacja, w której znalazła się z wokalistką, pewnie będzie powodem zazdrości wśród mężczyzn. W opisie napisała:

Doda spełniła swoje marzenie i wylądowała na 'Wyspie Miłości', a ja spełniłam marzenie 90% mężczyzn i wylądowałam z nią w Kryjówce.
 

Internauci są zaskoczeni pojawieniem się Dody w popularnym reality-show

Doda zagościła w hiszpańskiej willi w Maladze, czym wywołała niemałe poruszenie i zdziwienie wielu fanów artystki oraz programu "Love Island. Wyspa Miłości". Na kilkunastosekundowym nagraniu, które pojawiło się w sieci widać, jak wokalistka przechadza się po pomieszczeniach w domu oraz podpisuje swoje płyty. Internauci nie kryją również nadziei, że pojawienie się gwiazdy przyniesie pewne zmiany w składzie i zachowaniu uczestników programu TV4.

Co jest grane? Doda, daj czadu! Zrób tam porządek!
Nie oglądam tego programu, ale skoro Doda się tam wybiera, to grzechem byłoby tego nie zobaczyć.
Tego się nie spodziewałam.
Doda, pokaz im kto tam rządzi.
Będzie się działo.
Więcej o: