Ma 103 lata i regularnie chodzi na siłownię. Na trening przychodzi w pełnym makijażu i biżuterii

Teresa Moore z Kalifornii to idealny przykład aktywnej seniorki. Kobieta ma 103 lata i wciąż regularnie chodzi na siłownię. Na miejscu pojawia się w pełnym makijażu i z dużą ilością biżuterii.

Teresa Moore mieszka w Camarillo w stanie Kalifornia. Kobieta ma 103 lata i wciąż regularnie chodzi na siłownię. Odwiedza lokalny klub trzy lub cztery razy w tygodniu. Przychodzi ćwiczyć w pełnym makijażu i zawsze ma na sobie biżuterię. Jej aktywność zainspirowała nawet córkę.

Zobacz wideo Wracamy na siłownię, czyli jak zaplanować treningi i dobrze się do nich przygotować?

Ma 103 lata i nadal chodzi na siłownię. Ćwiczenia dodają jej energii

Teresa urodziła się we Włoszech. Wyszła za mąż w 1946 roku, ale jest już wdową. Zanim osiedliła się w Kalifornii, podróżowała po świecie ze swoim mężem. Gdy 103-latka wybiera się na siłownię, najbardziej lubi chodzić na bieżni i korzystać z różnych przyrządów do ćwiczeń. Bez problemu podnosi ciężary. Staruszka mówi, że ćwiczenia dodają jej energii, jednak jej córka uważa, że Teresę prowadzi na siłownię również jej żądna przygód natura. - Tam spotyka swoich przyjaciół. Myślę, że moja mama jest ciekawą osobą - mówi córka kobiety, Sheila Moore. Teresa bardzo inspiruje swoją córkę, która również postanowiła zapisać się na siłownię. Skłonił ją do tego aktywny tryb życia mamy.

Katherine Kelly Lang Pamiętacie Brooke z "Mody na sukces"? Aktorka ma już 61 lat

Recepta na szczęście Teresy Moore? Niczego nie żałuj

Córka Teresy wyznała, że po opuszczeniu Włoch jej matka prowadziła "koczowniczy" tryb życia. Dopiero w Stanach Zjednoczonych postanowiła zostać na stałe. Oprócz ćwiczeń Teresa lubi też grać w brydża i chodzić do opery. Zapytana o sekret dobrego zdrowia, 103-latka radzi dbać o odporność i niczego w życiu nie żałować. - Staraj się być szczęśliwym człowiekiem. Myśl o dobrych i pięknych rzeczach. Staraj się we wszystkim zauważyć piękno - mówi Moore.

 

Ayanna Williams/ najdłuższe paznokcie Miała najdłuższe paznokcie świata. Postanowiła je obciąć po 30 latach

Więcej podobnych treści znajdziesz na Gazeta.pl

Więcej o: