Joanna Opozda odsłania ciało w sukience z dekoltem do pępka. "Wreszcie pokazujesz jaka piękna jesteś"

Joanna Opozda podzieliła się na swoim profilu na Instagramie krótkim nagraniem, na którym zaprezentowała się w tzw. małej czarnej z odważnym dekoltem sięgającym pępka. W sekcji komentarzy fani nie szczędzili jej komplementów.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Joanna Opozda to aktorka telewizyjna i teatralna oraz polska celebrytka, znana przede wszystkim z serialu "Pierwsza miłość", gdzie wciela się w postać Jowity. O artystce zrobiło się głośno, kiedy zaczęła spotykać się z Antkiem Królikowskim. Gwiazda ma również doświadczenie w modelingu, gdzie rozwija swoją karierę równocześnie do kariery aktorskiej. Zdjęcia Joanny Opozdy pojawiły się, między innymi, we włoskim wydaniu magazynu „Vogue". 

Zobacz wideo Sandra Kubicka zagrała w Koło Plotka. Karolina Pisarek i Joanna Opozda kandydatkami do walki na Fame MMA

Joanna Opozda w czarnej sukience eksponuje nogi i dekolt. Co za figura!

Aktorka regularnie dzieli się z fanami na Instagramie, nie tylko kulisami życia rodzinnego, ale również efektami swojej pracy. W ostatnim kilkusekundowym klipie pokazała efekt pracy nad własną marką odzieżową. Opozda pokazała się w krótkiej sukience bez rękawów w czarnym odcieniu. Ten fason wyróżnia się nie tylko odważnym dekoltem, który sięga do pępka, ale również sporym wycięciem na nogi, które je przy okazji eksponuje.

 

Internauci są zachwyceni urodą i sylwetkę aktorki. Nie kryją emocji w komentarzach

Joanna Opozda regularnie prowadzi swoje media społecznościowe, gdzie zebrała już ponad 661 tysięcy obserwujących. Fani nie pozostają obojętni na dodawane do wirtualnego albumu posty gwiazdy. Ostatnie nagranie wywołało poruszenie nie tylko za sprawą zjawiskowej kreacji z odważnymi wycięciami, ale również uroda i sylwetka zachwyciła komentujących.

Rewelacja! Królowa
Ależ niesamowita jesteś.
Asia wreszcie pokazujesz jaka piękna jesteś, taka piękna kobieta a taka skromna.
Olśniewająco wyglądasz.
Idealnie skrojona na Ciebie
Wooow piękna sukienka
Niesamowita dziewczyna
Więcej o: