Patricia Kazadi zadała szyku. Fani nie mogą oderwać wzroku: "Jaka super figurka"

Patricia Kazadi po raz kolejny zrobiła furorę na Instagramie swoją stylizacją. Tym razem gwiazda pokazała się w dopasowanej sukience, która podkreśliła jej figurę. - "Coraz piękniejsza" - komentują fani. Strój to jedno, ale fryzura? Totalny hit!

Więcej o gwiazdach przeczytasz na Gazeta.pl

Zobacz wideo Sandra Kubicka ocenia stare stylizacje. "Pierwszy i ostatni raz miałam tę torebkę, chociaż kosztowała fortunę"

Patricia Kazadi aktywnie prowadzi swój profil na Instagramie, gdzie śledzi ją ponad 268 tys. osób, z którymi dzieli się wybranymi momentami ze swojego życia. Gwiazda na swoim profilu porusza nie tylko tematy związane z jej działalnością muzyczną, lecz także bardziej lifestyle'owe, w tym te związane z samoakceptacją. Wiele kobiet obserwujących Patricię zachwyconych jest również jej wyczuciem mody i trendów, a stylizacje, w których się pokazuje, często stają się dla nich inspiracją.

Patricia Kazadi wprawiła fanów w osłupienie. Zapozowała w obłędnej stylizacji

Patricia Kazadi opublikowała ostatnio na swoim instagramowym profilu kilka zdjęć, do których inspiracją była Audrey Hepburn. Patricia zapozowała w długiej, dopasowanej czarnej sukni, a stylizację uzupełniła paskiem podkreślającym talię, złotymi kolczykami oraz niewielką torebką. Uwagę zwraca także makijaż oraz fryzura. Wysoki kucyk z gładko zaczesaną grzywką to klasa sama w sobie. - Channeling my Audrey Hepburn. Kilka osób zgadło kto był moją wczorajszą inspiracją. Marzyłam o tym look'u od miesięcy. Jak Wam się podoba? - napisała.

 

Pod opublikowanym przez Patricię Kazadi postem pojawiło się wiele komentarzy od zachwyconych internautek oraz internautów:

A moja inspiracją będziesz ty
Pięknie jak zawsze
Sztos
OMG! Przepięknie pani Patrycjo
Prawdziwa Dama
Pati, jaka ty jesteś piękna
Cóż można napisać bardziej aniżeli perfekcyjnie
Jaka super figurka, uroda, fryzurka przepiękna
Cudowna
Coraz piękniejsza
Piękność nad wszelkie piękności
Boska

- czytamy.

Więcej o: