Maffashion eksponuje biust w opinającym bikini. Fani mocno podzieleni. "Rozwalasz system", "Wulgarnie"

Maffashion po raz kolejny zadała szyku i przy okazji zaprezentowała niezwykle smukłą sylwetkę w skąpym bikini. Julia Kuczyńska nie boi się odważnych i budzących wiele emocji stylizacji. Jej ostatnia wywołała niemałe zamieszanie wśród komentujących.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Maffashion zasłynęła w sieci za sprawą prowadzenia bloga modowego, gdzie inspirowała swoimi stylizacjami spore grono obserwatorów. Z czasem zaczęła aktywnie udzielać się w mediach społecznościowych, a konkretniej na Instagramie, gdzie śledzi ją ponad 1,4 miliona osób. Julia Kuczyńska tym razem postanowiła pochwalić się kulisami sesji zdjęciowej, gdzie pozuje w wyjątkowo skąpym bikini.

Zobacz wideo Maffashion pokazała się w bikini

Maffashion odsłania ciało w opinającym i wyjątkowo skąpym bikini. Stylizacja blogerki robi wrażenie

Julia Kuczyńska uwielbia eksperymentować ze swoim wizerunkiem, ale również z modą. W jednym ze swoich postów w wirtualnym albumie na Instagramie pojawiła się w iście zjawiskowym zestawieniu. Maffashion odsłoniła ciało w skąpej górze od bikini, do której dobrała modne rękawiczki oraz błyszczącą marynarkę ozdobioną cekinami. Całość została uzupełniona pasującymi, równie mieniącymi się spodniami oraz ciemnymi okularami przeciwsłonecznymi i zwracającą uwagę srebrną biżuterię. 

 

Kuczyńska pochwaliła się odważną stylizacją. Fani nie pozostali dłużni i błyskawicznie skomentowali

Maffashion swoją działalność w internecie zaczęła już dawno, początkowo działała na blogu modowym, lecz teraz zmieniła obszar swoich działań na Instagrama. Blogerka może pochwalić się sporą liczbą obserwatorów, których grono liczy już ponad 1,4 miliona osób. Ostatnia, oryginalna stylizacja Kuczyńskiej spotkała się ze sporą reakcją ze strony fanów.

Ale zajebiście wyglądasz!
Piękne masz ciało.
Rozwalasz system.
Mam wrażenie, że nic się nie zmieniasz.

Niektórym jednak nie przypadła do gustu stylizacja byłej blogerki modowej.

Dla mnie ta stylówa na nie
Jestem chyba za stara, żeby zrozumieć tę modę... Jaki jest cel w noszeniu za małego stanika?
Jesteś tak piękną kobietą, że nie musisz eksponować tak wulgarnie swojego ciała.
Więcej o: