Majka Jeżowska wspomina nieprzyjemny incydent. "Miałam takiego fana albo zboka"

Majka Jeżowska regularnie publikuje swoje zdjęcia na Instagramie. Jak się okazuje, nie zawsze wychodzi jej to na dobre. Podczas wizyty w programie Kuby Wojewódzkiego przyznała, że miała do czynienia z nietypowym zachowaniem fana.

Majka Jeżowska to znana polska piosenkarka i kompozytorka. Na początku kariery nagrywała piosenki popowe, a z biegiem czasu zaczęła też wykonywać piosenki dla dzieci. W 1994 założyła własne przedsiębiorstwo "JA MAJKA Music", w ramach którego wydała kilkanaście płyt oraz zorganizowała kilka tysięcy koncertów.

Zobacz wideo Majka Jeżowska o kinie erotycznym: Jako społeczeństwo wolimy podglądać, niż mówić o swoich przygodach

Burzliwe życie prywatne. Piosenkarka mogła stracić głos

Pierwszym mężem Majki Jeżowskiej był Janusz Koman. Poznali się, gdy Koman był mężem Krystyny Prońko, z którą Jeżowska się przyjaźniła. Krystyna ostrzegała Majkę przed Januszem, jednak ta nie posłuchała. Wzięła ślub z Komanem i doczekali się syna Wojciecha. Sielanka nie trwała jednak długo i para rozstała się w nieprzyjemnych okolicznościach. Po jednej z kłótni piosenkarka wylądowała w szpitalu z wylewem do strun głosowych.

Po rozstaniu z Komanem gwiazda postanowiła wyjechać do Stanów Zjednoczonych. Tam poznała Toma Logana, z którym wzięła ślub w 1982 roku. Jak mówiła później Majka, ten związek nie był tym, czego szukała. - Drugie małżeństwo "amerykańskie", wynikało bardziej z rozsądku i przyjaźni niż z szalonej miłości. Potrzebowałam wtedy kogoś, kto się mną w Ameryce zaopiekuje - wyznała.

Następnym partnerem Jeżowskiej był Dariusz Staśkiewicz, który został także jej menadżerem. Byli ze sobą zaręczeni, a ich związek trwał 20 lat. Uchodzili za świetnie dobraną parę, ale rozstali się ostatecznie w 2015 roku. Obecnie artystka spotyka się z Dariuszem Kotarskim, wizażystą gwiazd, który jest od niej młodszy o ponad 10 lat.

Cienie sławy Majki Jeżowskiej. "Miałam takiego fana albo zboka"

W programie Kuby Wojewódzkiego, w którym wzięła udział pod koniec 2022 roku, Jeżowska mówiła o życiu seksualnym kobiet po sześćdziesiątce. Wyznała, że często jest adorowana przez młodszych mężczyzn. Gwiazda miała też dość nieprzyjemny incydent. - Miałam takiego fana albo zboka, jak zwał tak zwał, który pisał do mnie, że mam przecudne stopy. Potem wrzuciłam zdjęcie w bikini ze stópkami. On odpisał, że wspaniałe zdjęcie, które wrzucił sobie na tapetę - wyznała Majka. Mężczyzna przyznał też, co robi, gdy patrzy na fotografię Jeżowskiej. Gdy Wojewódzki zapytał, co takiego robił fetyszysta, piosenkarka odparła: "No wiesz... Dobrze sobie robił chyba".

Więcej podobnych treści znajdziesz na Gazeta.pl

Więcej o: