"Kobieta ogień" Karolina Gilon w odważnej sesji odsłania ciało w skąpym body. Fani nazywają ją "aniołem"

Karolina Gilon to obecnie jedna z najpopularniejszych prezenterek w Polsce. Modelka świetnie wykorzystała swoje pięć minut również na rozwój kanałów w mediach społecznościowych, gdzie śledzi już ponad 0,5 miliona osób. Tym razem opublikowała serię odważnych zdjęć, na których zaprezentowała swoją sylwetkę.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Karolina Gilon jest polską modelką, o której zrobiło się głośno w mediach za sprawą wystąpienia w programie „Top model", w którym zajęła czwarte miejsce. Jej znakiem charakterystycznym, są liczne tatuaże. W 2019 roku została prowadzącą hitowy program "Love Island. Wyspa miłości". Swoją charyzmą, pewnością siebie i mocnym charakterem zyskała sympatię widzów i szybko stała się jedną z najbardziej rozpoznawalnych prezenterek w Polsce.

 
Zobacz wideo Karolina Gilon o skandalach w "Love Island". "Jestem zdegustowana, że ludzie wylewają brudy w sieci"

Prowadząca "Love Island. Wyspa miłości" zachwyca efektami sesji zdjęciowej. Zapozowała w body

Karolina Gilon udostępniła na swoim profilu na Instagramie serię wyjątkowych zdjęć pochodzących z profesjonalnej sesji. Prowadząca program "Love Island. Wyspa miłości" zachwyca na kolorowych kadrach mocno wyciętym i dopasowanym body na jedno ramię, które pięknie podkreśla jej smukłą sylwetkę. Dodatkowo do stylizacji została dobrana motocyklowa kurtka, którą modelka przerzuciła przez ramię. 

 

Karolina Gilon zachwyciła grono swoich fanów na Instagramie. Posypały się komplementy

Jej profil na Instagramie śledzą setki tysięcy osób, a Gilon wciąż chwali się kulisami swojej pracy zawodowej oraz udostępnia efekty sesji zdjęciowych, w których bierze udział. Ostatnimi zdjęciami dodanymi do wirtualnego albumu wprawiła internautów w prawdziwy zachwyt. Jedna z największych gwiazd stacji Polsat została skomplementowana przez internautów w komentarzach.

Kobieta ogień nic dodać, nic ująć
Przepiękna! Ideał kobiety, po prostu anioł
Torpeda, Karolina wyglądasz obłędnie.
Chyba to najlepsza Pani sesja
Wow brak słów w słowniku, aby opisać.
Więcej o: