Ludzie nie wierzą, że ma 90 lat. "50-latkowie wyglądają starzej od ciebie". Jaki jest jego sekret?

90-letni Robert Eddison zaskakuje młodzieńczym wyglądem. Na TikToku publikuje nagrania, które cieszą się ogromną popularnością. Na filmach mężczyzna dzieli się sekretem swojej świetnej formy.

Robert Eddison pochodzi z Londynu i na co dzień jest pisarzem i współwłaścicielem firmy Eddison Worldplay. Prowadzi również profil na TikToku, a jego filmy cieszą się dużym zainteresowaniem. Eddison zdradza, że choć ma 90 lat, czuje się 20 lat młodziej.

Zobacz wideo Trening na brzuch i plecy, który zrobisz na siłowni

Ma 90 lat, a czuje się 20 lat młodszy. Jaki jest jego sekret?

Mężczyzna przyznaje, że swoim wyglądem zwraca uwagę nawet na ulicy. Ludzie, nie wierzą mu, kiedy mówi, że ma 90 lat. I rzeczywiście Eddison wygląda znacznie młodziej. Jak sam przyznaje, jego przepisem na młodość jest odpowiednia pielęgnacja twarzy. Codziennie używa kremu przeciwzmarszczkowego pod oczy, a na skórę twarzy stosuje krem na dzień i krem z filtrem UV. Podczas ich aplikacji masuje skórę, aby pobudzić krążenie. Jest również aktywny fizycznie i regularnie uprawia sport.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl 

Internauci są pełni podziwu dla Roberta. Podkreślają, że wygląda znacznie młodziej, niż wskazuje jego metryka.

50-latkowie wyglądają starzej od ciebie!
Wyglądasz świetnie! Dałabym ci 65-70 lat.

Zaczęło się od bólu pleców. Dziś, choć ma 90 lat, ma formę lepszą niż niejeden młodziak

Na jednym z filmów mężczyzna zachęca swoich widzów do większej aktywności fizycznej, rzucając im wyzwanie. Uważa, że jest bardziej wygimnastykowany niż większość młodych osób. 90-latek faktycznie porusza się bardzo zwinnie, a wykonywane ruchy nie sprawiają mu większego problemu. Od czego zaczęła się jego przygoda? Eddison przyznaje, że w wieku 30 lat zmagał się z uciążliwym bólem pleców. Właśnie wtedy uznał, że powinien zmienić tryb życia. - Moje plecy były w tak złym stanie, że przekrzywiały się w prawo. Poszedłem do osteopaty, który mi pomógł. Zlecił dwie do czterech minut rozciągania, zanim wstanę z łóżka. To było niesamowite – powiedział w jednym z wywiadów. Od tamtej pory uprawia jogę i pływanie, regularnie się rozciąga i ćwiczy równowagę. Jak sam przyznaje, nie chciałby poruszać się o lasce.

Więcej o: