Dorota Chotecka zwlekała z wyjściem za mąż. Teraz przyznaje, że "w ich związku jest ktoś trzeci"

Każdy z nas doskonale pamięta żywiołową Danutę Norek z "Miodowych lat". Dorota Chotecka wiele lat temu skradła serca widzów, którzy do dziś wspominają kultowe dialogi z serialu. Aktorka dziś, tj. 15 marca 2023, obchodzi 57. urodziny.

Dorota Chotecka-Pazura to znana polska aktorka. Na koncie ma wiele ról filmowych i serialowych, jednak największą popularność przyniosła jej rola Danuty Norek w serialu "Miodowe lata". Sprawdźcie, jak dziś wygląda aktorka i w jakich produkcjach możecie ją zobaczyć.

Zobacz wideo Dorota Chotecka w odważnym stroju kąpielowym. Fani: "Kobieto, ależ Ty masz figurkę"

Jola, Danuta Norek i Krystyna Więcławska. Najlepsze kreacje Choteckiej

Dorota Chotecka urodziła się 15 marca 1966 roku. Na dużym ekranie zadebiutowała w 1993 roku w filmie "Pożegnanie z Marią", który miał być luźną adaptacją opowiadania Tadeusza Borowskiego. Sławę przyniosła jej rola Joli w serialu "13 posterunek", a także Danuty Norek w "Miodowych latach". Duet, który Chotecka stworzyła w "Miodowych latach" z Arturem Barcisiem, do dzisiaj bawi widzów. Po zakończeniu produkcji aktorka wcieliła się w rolę Krystyny Więcławskiej w serialu "Ranczo". Grała tam przez 10 lat.

Obecnie Dorotę Chotecką można oglądać w serialu "M jak miłość", w którym gra od 2019 roku.

Dorota Chotecka i Radosław Pazura. Jego wypadek zmienił wszystko

Aktorka poznała swojego męża Radosława Pazurę, gdy oboje studiowali w łódzkiej filmówce. Chotecka od razu zawróciła mu w głowie. - Zapytałam go, co recytował na egzaminie wstępnym do szkoły. Powiedział mi, że "Pana Tadeusza". Poprosiłam go, żeby powiedział fragment. No i zrobił to tak pięknie i z uczuciem, że zapatrzyłam się i pomyślałam sobie: "Fajny chłopak" - wspominała po latach Dorota.

Gwiazda zwlekała z wyjściem za mąż i założeniem rodziny. Wszystko zmieniło się w 2003 roku, gdy Radosław Pazura miał poważny wypadek samochodowy. Walka o jego zdrowie trwała długo. To właśnie wtedy aktorka zrozumiała, że rodzina jest najważniejsza i postanowiła wyjść za mąż za Pazurę. Pobrali się jeszcze w tym samym roku, a w 2007 powitali na świecie córkę, Klarę Marię. Wypadek Pazury spowodował, że małżonkowie zaczęli żyć bliżej Boga. - W naszym związku jest ktoś trzeci. Bez niego nie dalibyśmy sobie rady. To nasza opieka i opoka. Pan Jezus - wyznaje Chotecka.

 

Więcej podobnych treści znajdziesz na Gazeta.pl

Więcej o: