Horoskop dzienny 25 marca. Lew zakopie dziś topór wojenny, Wodnik zagra w miłosną grę. A co czeka Twój znak zodiaku?

Horoskop dzienny 25 marca. Sobota przyniesie Ci błogi spokój, czy szaloną imprezę? A może spotkasz dziś kogoś wyjątkowego. Sprawdź, co mówi Twój horoskop dzienny i przygotuj się na każdą ewentualność.

Horoskop dzienny - Baran 

Wiosna rozkwitnie w Twoim sercu na dobre. Może to już czas na śmiałe plany? Właśnie dziś jest dobry dzień na zaplanowanie dobrego życia, Twój sen się ziści. 

Za przepowiadanie końca świata do tej pory brali się wizjonerzy i kapłani, a nie naukowcy. Uspokaja nas to, że większość fatalnych dla świata przepowiedni jednak się nie sprawdziła. Najpopularniejsze przepowiednie o końcu świata

Horoskop dzienny - Byk

Bądź dziś dobrej myśli, Twoje problemy są chwilowe. Z czasem przekonasz się, że po każdej burzy naprawdę wychodzi słońce. Poczekaj jeszcze chwilę. 

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Twoja wizja idealnej rodziny z założenia jest utopijna. Pogódź się z tym, że nie wszystko i nie zawsze będzie układać się po Twojej myśli. Szczęśliwym się bywa i to jest piękne. 

Horoskop dzienny - Rak

Miłość przychodzi wtedy, kiedy nikt na nią nie czeka. Spotkasz dziś kogoś, kto sprawi, że poczujesz się jak w domu. Bez fajerwerków i stroszenia piórek, tak po prostu. 

Horoskop dzienny -  Lew

Czas zakopać topór wojenny z kimś, kto jest Twoim lustrzanym odbiciem pod każdym względem. Zamiast dzielić włos na czworo, postaraj się szukać pozytywów. 

Horoskop dzienny - Panna

Marzy Ci się dzień pełen przygód? Weź sprawy w swoje ręce i zorganizuj fantastyczną sobotę dla Ciebie i Twoich bliskich. To od Ciebie zależy, jak będzie wyglądał ten weekend. 

Zobacz wideo Oto zaskakujący test opisujący twoją osobowość i twoje relacje z bliskimi

 Horoskop dzienny - Waga

Los będzie Ci dziś sprzyjał, zagraj na loterii, albo zaproś kogoś na randkę. Właśnie dziś masz duże szanse na powodzenie w każdej dziedzinie. Ta sobota będzie dla Ciebie wyjątkowo szczęśliwa. 

Horoskop dzienny - Skorpion

Twój urok osobisty uratuje Cię dziś od problemów, ale na przyszłość musisz bardziej uważać. Nie możesz ciągle liczyć na to, że wszystko Ci się upiecze, to tak nie działa. 

Kosmos. Zdjęcie ilustracyjneKosmos. Zdjęcie ilustracyjne pixabay

Horoskop dzienny - Strzelec

Partner ciągle wprowadza zmiany, a Ty ledwo za nim nadążasz? Pomyśl o tym, że w przeciwnym razie byłoby nudno. Twój świat potrzebuje kolorytu. Czas zaakceptować sytuację i postawić na kontrolowany chaos. 

Horoskop dzienny - Koziorożec

Czekasz na lepszy dzień? Zmień myślenie i zacznij czerpać garściami z tego co masz. Każdy jest kowalem własnego losu, może być pięknie jeśli tylko tego zapragniesz. 

Znaki zodiaku przyporządkowane są do czterech żywiołów: ognia, ziemi, powietrza i wody. Gdy spotykamy kogoś, z kim jesteśmy w jednej grupie, szybko okazuje się, że łączy nas coś wspólnego. Horoskop porównawczy - z kim nam po drodze?

Horoskop dzienny - Wodnik

Otrzymasz dziś miły telefon od kogoś, kto zawsze był Ci bliski. Czytaj pomiędzy wierszami, ta z pozoru błaha rozmowa ma drugie dno. Jesteś gotowy na grę w tajemnicze znaki? 

Horoskop dzienny - Ryby 

Dzień zaczniesz powolutku, tak jak lubisz. Po porannych rytuałach w Twoim progu stanie ktoś, kto od dawna chciałby być obecny w Twoim życiu. Długa rozmowa pomoże Wam wyjaśnić stare sprawy. 

Zobacz też: Kobiety spod tych znaków zodiaku to często najgorsze teściowe. Wtrącają się w nie swoje sprawy

Więcej o: