Pofarbowała włosy 6-letniej córce, bo chciała wyglądać jak siostra. Pod nagraniem zawrzało

Czy można farbować włosy dziecku? Temat wzbudza spore kontrowersje, czego przykładem może być nagranie, które jakiś czas temu pojawiło się na TikToku. Widać na nim sześciolatkę, która chciała zmienić kolor swoich pasm. Niektórzy internauci uznali, że to przesada.

Adrea to mama dwóch bliźniaczek, Koti i Haven. Dziewczynki są do siebie podobne, ale nie identyczne. Koti ma jaśniejsze włosy i bardzo chciała wyglądać jak siostra. Mama w końcu uległa prośbom córki i zgodziła się... przefarbować jej włosy. Nagranie pojawiło się na Instagramie i TikToku Adrei. Internauci byli mocno podzieleni decyzją kobiety.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Sześciolatka chciała wyglądać jak siostra. Mama przefarbowała jej włosy

Koti i Haven są bliźniaczkami, ale nie jednojajowymi. Choć są do siebie podobne, Koti jest blondynką. Bardzo chciała jednak wyglądać jak siostra, więc próbowała namówić swoją mamę na farbowanie. Adrea uległa prośbom córki i zgodziła się zmienić jej kolor włosów. Nagranie z zabiegu razem z reakcją Haven na metamorfozę siostry pojawiło się m.in. na TikToku kobiety.

– Uwielbiam kolor włosów Koti, ale od miesięcy błagała mnie o przefarbowanie. A ja uwielbiam spełniać marzenia moich dzieci – zaznaczyła Adrea w nagraniu. Na filmie widać proces farbowania i reakcję 6-latki. Widać, że była zachwycona metamorfozą. – O mój Boże, wyglądam jak Haven! – stwierdziła na sam koniec. Adrea opublikowała też nagranie z reakcją Haven. Dziewczynka była pod wrażeniem nowego koloru włosów siostry.

Pofarbowała włosy sześciolatce. Pod nagraniem zawrzało. "Przesada"

Pod wrażeniem nie byli jednak niektórzy internauci. Pod nagraniem z farbowania posypały się głosy krytyki, ale też komentarze doceniające decyzję Adrei.

Miała taki piękny kolor włosów.
I co, za rok pozwolisz im zrobić sobie tatuaż? Przesada, przysięgam.
Nie jest za mała na farbowanie włosów?
Czy one nie mają 6 lat?!
Chciałabym być twoją córką.
Ludzie, to JEJ dziecko. 

Adrea uspokoiła jednak swoich fanów. Do farbowania wykorzystała piankę, która całkowicie zmywa się z włosów po 2 myciach. Dzięki temu Koti mogła przez jeden dzień wyglądać jak siostra, a zabieg nie zmienił trwale jej rudych włosów.

Zobacz wideo Czy farbowanie włosów w ciąży może być niebezpieczne?
Więcej o: