Sylwia Bomba w szpilkach i sukience na bieżni. "Gdy na siłownię zaczyna chodzić twój ex"

Sylwia Bomba stała się znana dzięki udziałowi w programie "Gogglebox. Przed telewizorem". Gwiazda regularnie zamieszcza posty na Instagramie, w których pokazuje swoje stylizacje. Tym razem zaprezentowała się w sukience i szpilkach, jednak w nietypowych okolicznościach.

Sylwia Bomba to influencerka i prezenterka telewizyjna. Popularność przyniósł jej udział w programie TTV "Gogglebox. Przed telewizorem". Formuła programu polega na tym, że grupa znajomych spotyka się w mieszkaniu i wspólnie ogląda i komentuje programy telewizyjne. Produkcja stała się prawdziwym hitem, a Sylwia szybko zaskarbiła sobie sympatię widzów. Celebrytka jest aktywna na Instagramie, gdzie obserwuje ją 817 tys. osób.

Zobacz wideo Sylwia Bomba o byłym partnerze: Ludzie kazali mi odbywać żałobę, gdy ja już nie byłam z nim od półtora roku

Spektakularna metamorfoza Sylwii Bomby. Schudła 30 kg

"Gogglebox. Przed telewizorem" pojawiło się na antenie TTV w 2014 roku i szybko stało się hitem. Sylwia Bomba jest jedną z najdłużej występujących tam osób. Celebrytka zasłynęła też ze spektakularnej metamorfozy. Kiedyś ważyła 90 kg i schudła aż 30 kg. Gwiazda chętnie pokazuje na Instagramie swoją aktualną figurę, opowiada o swojej przemianie i dzieli się z internautami momentami z życia prywatnego. Tym razem nagrała filmik, w którym chodzi w szpilkach na bieżni. Bomba ma na sobie krótką czerwoną sukienkę i lakierowane beżowe buty z czerwoną podeszwą. Postawiła też na rozpuszczone włosy i pełny makijaż.

 

Weszła na bieżnię w szpilkach i sukience. Fani w szoku

Sylwia w 2018 roku powitała na świecie córkę, Antoninę. Trzeba przyznać, że obecna sylwetka celebrytki robi wrażenie. W komentarzach posypały się głosy uznania i zachwytu dla Sylwii i jej umiejętności chodzenia na bieżni w szpilkach. Internauci są pełni podziwu.

No nie, zapisuję się do Ciebie na lekcje chodzenia w szpilkach.
Ludzie, ty na bieżni nawet w szpilkach potrafisz…
Kiecka mega, szpilki super. Rolka mega mnie rozbawiła.
Ale pięknie. Team szpilki.
Cudowna. Absolutna ekstraklasa.
Jesteś boska, uwielbiam Cię. Miło widzieć jak się rozwijasz i rozkwitasz, stałaś się motywacją dla innych kobiet.
Wow, wyglądasz jak milion dolców.
Filmik wymiata.
Jezu, jak pięknie chodzi Pani na szpilkach. Mega kobiecość

Niektórzy zwrócili natomiast uwagę, że nie jest to zbyt bezpieczne: 

W szpilkach na bieżni jakbyś spadła, to dopiero byś płakała. Skrajnie nieodpowiedzialne.

Więcej podobnych treści znajdziesz na Gazeta.pl

Więcej o: