Brooke z "Mody na sukces" ma już 61 lat. "Wciąż pamiętam pierwszy ślub z Ridge'em"

Katherine Kelly Lang ma już 61 lat. Aktorka należy do grona osób, które najdłużej grają w serialu "Moda na sukces". Nie ulega wątpliwości, że dzięki roli w popularnej produkcji stała się rozpoznawalna na całym świecie. Jak teraz wygląda i czym zajmuje się gwiazda?

Katherine Kelly Lang ma już 61 lat, a widzowie najbardziej kojarzą ją z roli Brooke w serialu "Moda na sukces". Kobieta występuje w operze mydlanej od 1987 roku, a więc już od 36 lat. Postać od początku budziła wiele emocji, a niektórym wydaje się nawet kontrowersyjna. Jak dziś wygląda i czym zajmuje się aktorka?

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Przez 20 lat grał w najpopularniejszych serialach. Jego kariera wybuchła dzięki wąsom

Pamiętacie Brooke z "Mody na sukces? Aktorka ma już 61 lat i wciąż zachwyca nienagannym wyglądem

Brooke Logan często snuła w serialu intrygi, ale sama też padała ich ofiarą. Postać stawała na ślubnym kobiercu aż 21 razy. Niektóre ceremonie były przerywane w trakcie, inne unieważniane, a jeszcze inne kończyły się rozwodem. Nie ulega wątpliwości, że to właśnie ta rola przyniosła Katherine Kelly Lang światową sławę. W rozmowie z portalem "ET" w 2022 r. aktorka powróciła wspomnieniami do pierwszego ślubu odgrywanej przez nią bohaterki. Okazuje się, że doskonale go pamięta. - Wciąż pamiętam pierwszy ślub, który miałam z Ridge’em. Był na plaży, jeździliśmy konno — powiedziała. - Kłusowałam, a zsiadając z konia, moja sukienka wyglądała trochę jak Kopciuszka. To było po prostu bardzo romantyczne, więc pokochałam tę sukienkę. Bardzo mi się podobała, ponieważ był to pierwszy ślub Brooke. Poza tym było ich tak dużo, że reszty nawet nie pamiętam.

 

Czym zajmuje się teraz serialowa Brooke? Aktorka wciąż zachwyca urodą i sylwetką

Katherine Kelly Lang urodziła się 25 lipca 1961 roku. Dziś wciąż wygląda zachwycająco i może cieszyć się nienaganną sylwetką. Formę zawdzięcza diecie i ćwiczeniom. Kobieta na bieżąco publikuje zdjęcia i nagrania na Instagramie, gdzie dzieli się z fanami urywkami z życia, a także gry na planie. W zeszłym roku świętowała 35-lecie gry w "Modzie na sukces", a w serialu występuje od pierwszych odcinków. Aktorka do dziś nie zrezygnowała z pracy w telewizji. - Trudno to sobie wyobrazić i naprawdę ubrać w słowa, ponieważ jestem bardzo wdzięczna, że jestem tu od lat, mam pracę od lat. I nawet nie lubię nazywać tego pracą, ponieważ jest to bardziej zabawa. Coś, co naprawdę lubię robić. Uwielbiam przychodzić do pracy z tymi wszystkimi ludźmi. Są wspaniali. To jak powrót do domu, pracujemy z rodziną. Wszyscy bardzo mnie wspierają i to jest świetne. Uwielbiam dostawać scenariusze każdego dnia i sprawdzać, co porabia moja postać — wyznała rozmowie dla portalu "ET".

 
Więcej o: