Córka Andrzeja Gołoty ma już 32 lata. Tak dziś wygląda. Fani nie kryją podziwu "Cała mama!"

Andrzej Gołota, jeden z najwybitniejszych polskich pięściarzy wraz z żoną Mariolą doczekali się dwójki dzieci. Córka Aleksandra ma już 32 lata i według internautów wygląda jak cała mama. Zgadzacie się?

Więcej ciekawych tekstów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Andrzej Gołota uznawany jest za najwybitniejszego polskiego pięściarza. Urodził się w 1968 roku w Warszawie. Jest brązowym medalistą olimpijskim z Seulu i mistrzostw Europy z Aten. Karierę zakończył w 2014 roku. Wraz z żoną Mariolą od wielu lat mieszkają w Stanach.

 

Andrzej Gołota miłość odnalazł za granicami kraju, w USA

Andrzej Gołota swoją ukochaną, Mariolę, poznał przed laty podczas jednego z wyjazdów do USA. Para od razu się w sobie zakochała.

To była miłość od pierwszego wejrzenia.

- Wspominała Mariola Gołota.

Jakiś czas później, Andrzej postanowił dołączyć do ukochanej i przeniósł się na stałe do Stanów. Dziś para jest już ze sobą od ponad 30 lat. Małżonkowie doczekali się dwójki dzieci. Dziś ich córka Aleksandra ma już 32 lata, natomiast syn Andrzej junior 26.

 

Miłość Marioli i Andrzeja swego czasu przechodziła kryzys, zostały nawet złożone papiery rozwodowe

W 2010 r. na łamach magazynu Viva! Mariola Gołota wspominała ślub oraz odniosła się do kryzysu, który przechodziła z mężem:

Uroczystość odbyła się w 2 października 1990 r. — Cywilny tu, w Warszawie, kościelny w Chicago. I od razu prostuję: nigdy się nie rozwiedliśmy. Owszem, kiedyś nawet złożyliśmy papiery rozwodowe, ale je wycofaliśmy, więc to, co wypisują o nas w internecie, to kompletna bzdura. 20. rocznicę jedynego cywilnego ślubu będziemy obchodzić 2 października. Ślub kościelny, trochę przez przypadek, też wypadł 2 października, tyle że... dwa lata później. Żadnego rozwodu na koncie! Nie mogliśmy od razu wziąć ślubu kościelnego, bo Andrzej czekał na dokumenty z kraju, poza tym nie był u bierzmowania. Więc to ja byłam świadkiem na uroczystości. Najładniejszym świadkiem

— mówiła wówczas.

Mariola Gołota dziś posiada kancelarię adwokacką w Chicago. Córka postanowiła pójść w jej ślady

Mariola Gołota, z domu Babicz studiowała prawo na Dominican University w River Fores i Loyola University School of Law w Chicago. Po studiach, kobieta otworzyła swoją kancelarię adwokacką w Chicago. Jej córka Aleksandra, która przyszła na świat w 1991, dziś ma już 32 lata i postanowiła pójść w ślady mamy. W 2013 roku w wywiadzie dla Przeglądu Sportowego Aleksandra zdradziła, że chce iść w ślady mamy.

Internauci zachwycają się zdjęciami Aleksandry i komentują, twierdząc, że jest ona kopią mamy. Zgadzacie się?

 

Źródła: Magazyn Viva!, Przegląd Sportowy Onet

Zobacz wideo

OFERTY AVANTI24.PL: Romantyczna sukienka na wiosnę już za 59,99! Klasyczna, a piękna.

Więcej o: