Jennifer Lopez wyszła spod prysznica i pokazała się bez makijażu. "Widzicie to?"

Jennifer Lopez od 20 lat uważana jest za jedną z najatrakcyjniejszych kobiet na świecie. Zdaniem wielu, obecnie gwiazda wygląda nawet lepiej niż na początku swojej kariery. Ostatnio jednak, gdy pokazała się bez makijażu, a fani dopatrzyli się pewnego oszustwa.

Więcej o gwiazdach przeczytasz na Gazeta.pl

Jennifer Lopez prowadzi swój profil na Instagramie, gdzie aktualnie obserwuje ją ponad 237 mln osób, z którymi gwiazda dzieli się wybranymi momentami ze swojego życia. JLo jest jedną z najpopularniejszych oraz najatrakcyjniejszych kobiet na świecie. W 2011 roku została bowiem uznana przez magazyn "People" za najpiękniejszą kobietę na świecie, a rok później Forbes nazwał ją najbardziej wpływową gwiazdą. Choć w lipcu tego roku Jennifer Lopez będzie świętować swoje 54. urodziny, nieustannie zachwyca i zaskakuje swoim wyglądem. 

Zobacz wideo Sandra Kubicka ocenia swoje makijaże

Jennifer Lopez pokazała się bez makijażu. "Trzeba tego zakazać"

Jennifer Lopez opublikowała na swoim instagramowym profilu filmik, który nagrała tuż po wyjściu spod prysznica. 53-letnia artystka pokazała się bez makijażu. - Długie dni na planie wymagają konsekwentnej pielęgnacji skóry... - napisała. Jednak czujne oko internautek oraz internautów od razu dopatrzyło się tego, że JLo użyła wygładzającego filtru.

David i Victoria Beckham David Beckham ujawnił sekret diety żony. Kobieta od 25 lat je to samo

 
Naturalna piękność, ale po co filtr...
Kocham JLO, ale ten filmik nadal ma filtr
Uwielbiam ten filtr... Wygląda prawie naturalnie
Bez makijażu wygląda jeszcze młodziej!
Czy wy widzicie to, że ona ma filtr na twarzy?
Czy ktoś widział zmianę filtra, gdy na początku filmu omijała rękę wokół twarzy?
Filtr. Filtr. Nie dajcie się nabrać. Trzeba tego zakazać

- piszą w komentarzach.

Edyta Pazura, Cezary Pazura Ona miała 19 lat, a on 45. Pisali, że są "związkiem patologicznym"

Co robi Jennifer Lopez, że tak wygląda w wieku 53 lat?

Z całą pewnością za wyglądem Jennifer Lopez stoją dużym stopniu dobre geny, ale nie tylko. Gwiazda od lat przykłada ogromną uwagę do pielęgnacji skóry, dba o dietę i regularnie trenuje. Już kilka lat temu w jednym z wywiadów zdradziła, że odkąd skończyła 20 lat, używa kremu z filtrem i oliwy z oliwek. Aktualnie jej pielęgnacja opiera się na kosmetykach jej marki, jednak w ich składzie również znajduje się oliwa. JLo dba także o odpowiednie nawodnienie swojego organizmu, pijąc minimum siedem szklanek wody każdego dnia.

Więcej o: