Była mistrzyni świata w boksie zapozowała nago. Fani podzieleni. "Brak szacunku", "Mistrzowska figura"

Ewa Brodnicka w 2017 r. została mistrzynią świata federacji WBO. Bokserka nie boi się publikować na Instagramie odważnych zdjęć. Tym razem pokazała się zupełnie nago, a ciało przykryła przedmiotem, który jest bardzo ważny w świecie sportu.

Ewa Brodnicka jest bokserką, byłą mistrzynią Europy i byłą mistrzynią świata federacji WBO (2017 r.) w wadze super piórkowej. Zadebiutowała w 2013 r. Kobieta oprócz uprawiania sportu na bieżąco dzieli się urywkami ze swojego życia na Instagramie, gdzie obserwuje ją już ponad 103 tys. osób. Prowadzi też konto na TikToku i YouTube. Ostatnio opublikowała odważne zdjęcie, które zaszokowało internautów. Brodnicka zapozowała na nim zupełnie nago, a ciało zakryła jednym przedmiotem.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Honorata Skarbek wystąpi na Gali FAME MMA? "Nie widzę siebie bijącą się po ryju"

Była mistrzyni świata w boksie pokazała się nago. Ewa Brodnicka zachwyca sylwetką

38-letnia Ewa Brodnicka może poszczycić się udaną karierą w ringu. Sportsmenka dwa lata temu postanowiła wziąć udział w tzw. freak-fightach. Podczas debiutu przegrała w trzeciej rundzie z Anielą Bogusz, znaną jako Lilmasti. Porażkę tłumaczyła kontuzją kolana. W czerwcu 2022 r. wygrała w mieszanych sztukach walki na gali High League, pokonując Kamilę Wybrańczyk, partnerkę pięściarza Artura Szpilki.

Oprócz osiągania sukcesów w sporcie kobieta nie boi się eksponować w mediach swojego ciała. Co jakiś czas wstawia na Instagramie zdjęcia, które poruszają internautów. Na niektórych pozuje w strojach kąpielowych, a na innych w bieliźnie. Tym razem pokazała się zupełnie nago, a jej ciało zakrywał jeden przedmiot — otrzymany 6 lat temu pas mistrzowski federacji WBO.

 

Internauci zachwyceni wyglądem Ewy Brodnickiej. Inni zarzucają jej brak poszanowania dla sportu

Internauci szybko skomentowali nowe zdjęcie Ewy Brodnickiej. Podczas gdy jedni zachwycają się urodą i odwagą 38-letniej bokserki, inni poprzez publikowanie takich fotografii zarzucają jej brak poszanowania dla sportu, w którym osiąga liczne sukcesy.

Super, Ewa.
Fantastyczna fota.
No, no, Ewa, jak zawsze bosko wyglądasz.
Mistrzowski pas i mistrzowska figura.
Klasa i piękno w jednym.
Ja bym to nazwał brakiem szacunku do tego sportu, serio.
Więcej o: