Roxie u Wojewódzkiego. Zapytał, czy "jej chłopak nie jest z nią dla pieniędzy". Krótko odpowiedziała

Roxie Węgiel była gościnią ostatniego odcinka show Kuby Wojewódzkiego. W trakcie rozmowy nie zabrakło pytań o starszego partnera młodej wokalistki oraz tego, czy "nie jest z nią dla pieniędzy". Poruszony został również temat aborcji.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Roksana Węgiel jest zaliczana do grona jednych z najbardziej utalentowanych i zapracowanych gwiazd młodego pokolenia. Wokalistka w tym roku świętowała swoje 18. urodziny, a jej kariera nie zwalnia tempa. Pierwsze kroki w show-biznesie zaczęły się od przesłuchań w ciemno w programie "The Voice Kids", w którym nastolatka pojawiła się w 2016 roku. Dzięki wygranej w telewizyjnym show miała okazję reprezentować Polskę w 16. Konkursie Piosenki Eurowizji dla dzieci. W ostatnich tygodniach w mediach jest o niej szczególnie głośno za sprawą związku z 26-letnim Kevinem Mglejem. Nieco więcej na temat swojego związku i nie tylko wokalistka zdradziła, w najnowszym odcinku programu TVN "Kuba Wojewódzki".

Zobacz wideo Roksana Węgiel będzie prowadzącą nowej edycji "You Can Dance"

Klaudia El Dursi Klaudia El Dursi w bikini. Kiedyś synonim kiczu, a dzisiaj krzyk mody

Roksana Węgiel pojawiła się w najnowszym odcinku programu "Kuba Wojewódzki"

Młoda wokalistka we wtorkowy wieczór zasiadła na kanapie w programie Kuby Wojewódzkiego, gdzie zmierzyła się z wieloma kontrowersyjnymi pytaniami ze strony prowadzącego. Niedługo będzie miała premiera jej najnowszej płyty "13+5", lecz w trakcie wywiadu Wojewódzki raczej był skupiony na życiu osobistym Węgiel, niż na jej zawodowych poczynaniach. Wybrankiem Węgiel jest Kevin Mglej, a ich relacja budzi wiele emocji również za sprawą tego, że producent muzyczny jest starszy od celebrytki o osiem lat. Prowadzący postanowił więc poruszyć temat pieniędzy. Przedstawił dane "Forbes Women", z których wynikało, że wartość rynkowa jej marki osobistej została wyceniona na 94 mln złotych, zajmując tym samym 18. miejsce w rankingu. Wojewódzki chwilę później zapytał szczerze gwiazdę, czy "jej chłopak nie jest z nią dla pieniędzy". Węgiel nie dała się sprowokować i odpowiedziała przecząco:

On ma swój biznes. [...] Ja mam swoje pieniądze. On ma pieniądze. Jest luz.

Węgiel w kolejnej części wywiadu opowiedziała również o początkach znajomości ze starszym o 8 lat Kevinem Mglejem. Dodatkowo wokalistka podkreśliła, że poważnie podchodzi do ich relacji i żywi nadzieję, że ich miłość będzie trwała całe życie. 

 

Wokalistka opowiedziała o swoich poglądach dotyczących aborcji. "Może to być kontrowersyjne"

W trakcie rozmowy z Kubą Wojewódzkim Roksana Węgiel została zapytana o trudne społecznie tematy, m.in. opowiedziała o swoich poglądach dotyczących aborcji. Wokalistka nigdy nie ukrywała, że wiara jest dla niej bardzo ważna i szczerze powiedziała, jakie jest jej zdanie, jeśli chodzi o prawa do aborcji.

Może to być kontrowersyjne. [...] Ja zawsze otwarcie mówiłam o swoich wartościach. Dla mnie to jest bardzo ważne, nigdy się z tym nie kryłam. Jestem katoliczką, ale uważam, że Bóg dał nam wolną wolę i jak zadano mi pytanie o aborcję, to uważam, że nie powinno się nikomu niczego zabraniać.
Więcej o: