Zmieniła imię, którego nienawidziła. Nie była świadoma, że przyjmuje imię demona

22-latka postanowiła zmienić swoje imię na takie, które uważała za ładne i wyjątkowe. Po fakcie zdała sobie sprawę, co ono tak naprawdę oznacza. Podchodzi jednak do tego z dużym dystansem. - Mam wymówkę, kiedy robię złe rzeczy - mówi.

Więcej podobnych tematów znajdziesz na Gazeta.pl

TikTok jest obecnie jedną z najpopularniejszych platform internetowych na świecie, gdzie użytkowniczki oraz użytkownicy dzielą się krótkimi filmikami, w których poruszają przeróżne tematy. Znajdziemy tam nie tylko popularne układy taneczne, lecz także trendy, triki oraz porady. Dużą popularnością cieszą się również historie z życia wzięte.

Zobacz wideo Lili Antoniak zdradza, skąd pomysł na dość nietypowe imiona dla córek. "Moja obserwatorka nazwała tak swoją córkę dzięki mnie"

Nie lubiła swojego tradycyjnego imienia, więc je zmieniła. "Myślisz, że bycie złym jest czymś, z czego można być dumnym?"

Dla wielu rodziców wybór imienia dla dziecka jest nie lada wyzwaniem, nad którym głowią się miesiącami przed powitaniem swojej pociechy na świecie. Zdarza się jednak, że gdy dziecko dorośnie, nie lubi swojego imienia tak bardzo, że chce je zmienić. Tak było w przypadku 22-letniej Lilimarie Ray. W jednym ze swoich filmów na TikToku dziewczyna wyznała, że nie zdawała sobie sprawy z historii imienia, które przyjęła. 

Rok temu zdecydowałam się legalnie zmienić imię na Lilith, nie mając pojęcia, że jest dosłownym demonem. (...) W końcu mam imię, które kocham i mam wymówkę, kiedy robię złe rzeczy

- napisała na udostępnionym wideo. - Przez "złe rzeczy" mam na myśli również bycie niemiłym dla mężczyzn i nie przejmowanie się tak bardzo. Nie jestem okrutną osobą, tylko pewną siebie osobą - dodała w komentarzach. 

Pod postem pojawiły się różne komentarze od internautek:

Nie ty czynisz ze swojego imienia całą swoją osobowość. Myślisz, że bycie złym jest czymś, z czego można być dumnym?
Lillith jest także matką wszystkich demonów i została dosłownie ukarana za niepodporządkowanie się mężczyźnie, więc jest ikoną
Nazywam się Lillith i kiedyś tego nienawidziłam, ale gdy widzę, że noszą je takie osoby jak ty, zaczynam je lubić
Lilith to ktoś, kogo musisz wyszukać w Google, zanim nazwiesz ją złym demonem
W Niemczech nie można nazwać dziecka Lilith

- czytamy.

Programu Mamy czas możecie słuchać w wersji audio w dużych serwisach streamingowych, np. tu:

Więcej o: