Doda odsłoniła pośladki w odważnym stroju. Fani: "Pozamiatałaś", "Ogień nie kobieta"

Doda po raz kolejny wprawiła fanki oraz fanów w osłupienie. - Niemożliwa jesteś... - komentują. Tym razem, podczas gościnnego występu w programie "Love Island", gwiazda pokazała się w odważnej stylizacji, która podkreśliła jej zgrabną sylwetkę.

Więcej o gwiazdach przeczytasz na Gazeta.pl

Doda od lat jest jedną z najpopularniejszych kobiet w polskim show-biznesie. Jej profil na Instagramie obserwuje ponad 1,5 mln osób, z którymi artystka dzieli się różnymi momentami ze swojego życia. Mimo upływu lat, Doda nieustannie zachwyca swoim wyglądem oraz kondycją i choć jej styl zmienił się na przestrzeni lat, jej kreacje (szczególnie sceniczne) nadal potrafią wzbudzić wiele emocji.

Zobacz wideo Pytamy przechodniów, z kim poszliby na randkę? "Chciałbym z nią usiąść do stołu i napić się wina"

Doda w odważnej stylizacji. Co za figura! "Obłędna"

Ostatnio Doda pojawiła się gościnnie w programie "Love Island", tymczasowo przejmując prowadzenie. Na Instagramie podzieliła się natomiast krótkim nagraniem ze swojego występu. - "Musisz głośno mówić NIE by usłyszał ktoś ,musi minąć dzień by nastała noc, zatańczę w piekle z Aniołami" - napisała. Uwagę po raz kolejny zwróciła jej sceniczna stylizacja, która składała się z błyszczącej kurtki, rajstop oraz kozaków na szpilce z falbanami.

Cindy Crawford 57-letnia modelka bez makijażu. "Nadal najpiękniejsza kobieta na świecie"

 

Pod postem pojawiło się wiele komentarzy od internautek oraz internautów, nawiązujących nie tylko do wyglądu Dody, lecz także jej występu w programie:

Niemożliwa jesteś...
Doda jesteś wyjątkowa! Gdzie się nie pojawisz, tam jest ogień. Uważam, że jesteś naszą dumą w Polsce! Nie ma drugiej takiej!
Najpiękniejsza, najwspanialsza, najcudowniejsza kobieta
Obłędna
Rozwaliłaś system
Ogień nie kobieta
Ale jesteś rakieta
Doda, jedno słowo: KLASA
Pozamiatałaś

- czytamy.

DodaDoda https://www.instagram.com/dodaqueen/

David i Victoria Beckham David Beckham ujawnił sekret diety żony. Kobieta od 25 lat je to samo

Sekret świetnej formy Dody

Doda nie ukrywa jednak, że za jej formą stoi przede wszystkim zdrowe żywienie i higieniczny tryb życia. Od wielu lat gwiazda zwraca ogromną uwagę na to, co ląduje na jej talerzu. - Odpowiednią żywnością wyleczyłam się z wielu swoich kłopotów zdrowotnych mimo że wciskano mi farmaceutyki jako jedyne wyjście. Dobre nawyki żywieniowe potrafią zdziałać cuda. Moje ojciec wpoił mi je od dziecka, a potem jako dorosła osoba pielęgnowałam je i z każdym rokiem doceniałam ten dar. Dziś mam 38 lat i ciało dwudziestolatki, ale nie wystarczyłyby mi same geny po ojcu sportowcu! Ruch dwa razy w tygodniu, dyscyplina, higieniczny tryb i dieta, która jest moim stylem życia, dała mi ten efekt - wyznała w zeszłym roku w jednym z postów.

Więcej o: