Zofia Zborowska-Wrona ćwiczy w pocie czoła. Fani patrzą na włosy. "Co to się wydarzyło na głowie?"

Zofia Zborowska-Wrona jakiś czas temu postanowiła, że przez miesiąc od poniedziałku do piątku będzie chodzić na siłownię. W jednym ze swoim ostatnich postów na Instagramie, w czwartkowy poranek pokazała zdjęcia prosto z treningu. Fani zwrócili uwagę nie tylko na sylwetkę aktorki, ale również na fryzurę.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zofia Zborowska to popularna aktorka, która oprócz licznych ról filmowych, jest przede wszystkim aktorką dubbingową. Jest absolwentką Akademii Teatralnej im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie. Większości, znana jest z takich produkcji, jak "Przystań", "Miłość na wybiegu". Jest córką aktorki Marii Winiarskiej i aktora Wiktora Zborowskiego. W 2015 roku wzięła udział w programie "Twoja twarz brzmi znajomo", gdzie w każdym odcinku wcielała się w postaci znanych muzyków. Gwiazda, słynie w mediach społecznościowych z tego, że otwarcie mówi o swoich poglądach i opiniach, przez niektórych uważanych za kontrowersyjne.

 
Zobacz wideo Zofia Zborowska poprosiła mamę o pomoc w opiece nad córką. Maria Winiarska podpadła

Zofia Zborowska-Wrona pokazała zdjęcia z siłowni. Gwiazda zachwyca sylwetką

Pod koniec lutego Zborowska-Wrona postanowiła, że przez równy miesiąc każdego ranka będzie ćwiczyć na siłowni. Jak sama aktorka przyznała w jednym ze swoich wcześniejszych postów na Instagramie jej forma po porodzie uległa pogorszeniu, a sama stwierdziła, że z czasem jej "ciało zaczęło się po prostu rozsypywać...". Po półtora roku podjęła decyzję o poprawieniu swojej kondycji i postanowiła dzień w dzień praktykować poranne ćwiczenia na siłowni. Tak jak powiedziała, tak zrobiła. Teraz postanowiła pochwalić kilkoma kadrami, na których zaprezentowała swoją konsekwencję. Przy okazji zaskoczyła obserwatorów burzą loków.

 

Aktorka zwróciła uwagę fanów nie tylko za sprawą smukłej sylwetki, ale również fryzury. Pojawiły się porównania

Zofia Zborowska-Wrona aktywnie działa w mediach społecznościowych i może pochwalić się świetnym kontaktem ze swoimi odbiorcami. Na jej profilu na Instagramie liczba osób, która śledzi każdy jej krok wynosi prawie 0,5 miliona osób. Również ostatni post prosto z siłowni nie pozostał bez reakcji ze strony internautów. Fani zwrócili uwagę nie tylko na efekty codziennych ćwiczeń, ale również fryzurę aktorki.

Zośka, ale zrobiłaś progres.
Jak król lew
Przebijesz niedługo Rozenek.
A ja uwielbiam Twoją fryzurę na tych zdjęciach.
Jak Shakira
Co to się wydarzyło na głowie?
Więcej o: