Uczestnik "Magii Nagości" zaskoczył intymnym wyznaniem. "To brzmi trochę jak 'American Psycho"

Choć w Polsce program "Magia nagości" budzi kontrowersję, w Wielkiej Brytanii cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Ostatnio głośno zrobiło się o jednym z uczestników, który zszokował prowadzącą szczerym wyznaniem.

Program "Magia nagości" po raz pierwszy został wyemitowany w Wielkiej Brytanii  w 2017 roku. To telewizyjne show przypominające "Randkę w ciemno", tyle że uczestnicy występują w nim nago. To dodaje pikanterii. Prowadząca program Anna Richardson, często w swoich social mediach dzieli się zabawnymi historiami czy wpadkami. Ostatnio jeden z uczestników zdecydował się na wyjątkowe wyznanie na wizji. 

Zobacz wideo Paweł Trybała o relacjach z córkami. "Rozmawiamy o wszystkim. Ja z rodzicami nie miałem takiego kontaktu"

"Magia nagości". Uczestnik zdecydował się na intymne wyznanie 

Wielu uczestników jest niezwykle otwartych w programie. W końcu sam fakt, że zdecydowali się przyjść do telewizyjnego show, gdzie pokazują się zupełnie nago, już świadczy o ich otwartości. Tym razem na szczere wyznanie zdobył się 20-letni Charlie, student z Leeds. Na samym początku wyznał, że ma problem z nawiązywaniem relacji. Kiedy już jednak do nich dojdzie to podczas romantycznych uniesień w łóżku... lubi przeglądać się w lustrze

Prowadząca Anna Richardson nie kryła zdziwienia i lekko zawstydzona próbowała wyjść z całej sytuacji z humorem. 

To brzmi trochę jak 'American Psycho', ale ok.

- skwitowała. 

To nieco rozluźniło atmosferę w studio. Wyznanie studenta nie zniechęciło jego potencjalnych wybranek i ostatecznie Charlie poszedł na romantyczną randkę. 

 

Co z polską edycją "Magii nagości"? 

Po raz pierwszy polską edycję "Magii nagości" telewidzowie mogli zobaczyć 3 września 2021 roku. Choć wiele osób krytykowało program w naszym kraju, to ostatecznie utrzymał się on w telewizji. Do tej pory zrealizowano trzy sezony show. Czy fani doczekają się kolejnego? 

- "Jest duża szansa, że będziemy kontynuować ten projekt, ale ostatecznej decyzji o wyprodukowaniu czwartego sezonu „Magii…" jeszcze nie podjęliśmy" - jakiś czas temu komentowała portalowi Wirtualnemedia.pl Małgorzata Łupina, dyrektorka programowa i ds. produkcji telewizyjnej w Grupie Kino Polska.

Jesteśmy zadowoleni z trzeciego sezonu programu „Magia nagości. Polska", który aktualnie jest najbardziej rozpoznawalną pozycją ramówkową w Zoom TV. To wizytówka naszej stacji, która ciągle notuje bardzo dobre wyniki oglądalności, cieszy się też największym zainteresowaniem użytkowników naszego serwisu FilmBox+.

- dodaje.

Polską edycję programu "Magia nagości" prowadzi Beata Olga Kowalska.

Więcej o: