"Ruda" z "Red Lips" już nie jest ruda. "Mój najbardziej odjechany pomysł"

Joanna Lazer z "Red Lips" znana jako "Ruda" przeszła ogromną metamorfozę. Jej najbardziej rozpoznawalnym znakiem od początku jej kariery były intensywnie czerwone włosy, z którymi jak się okazuje, wokalistka nie ma obecnie nic więcej wspólnego.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Joanna "Ruda" Lazer jest znana jako wokalistka i autorka tekstów pop-rockowego zespołu Red Lips. Można było ją oglądać również w kilku programach telewizyjnych. Wystąpiła w roli prowadzącej reality-show pt. "Randka z nieznajomym" emitowanym w stacji Polsat Cafe oraz jako uczestnik w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" i "Śpiewajmy razem. All together now". 

 
Zobacz wideo KOŁO PLOTKA EXTRA - Ruda i Lazer z Red Lips

Joanna Lazer z "Red Lips" przeszła spektakularną metamorfozę. Po czerwonych włosach nie ma śladu!

Joanna Lazer od lat kojarzona jest z długimi i intensywnie czerwonymi włosami, które stanowiły również element jej wizerunku scenicznego. Wokalistka zespołu "Red Lips" tym razem zaskoczyła swoim pojawieniem się na premierze filmu "Jezioro Słone", gdzie skradła całe show, prezentując swój odmieniony wizerunek. Obecnie wokalistka zachwyca jasnym blond włosami, których odcień lekko wpada w róż. Zdecydowaną różnicę widać również w długości, teraz gwiazda zachwyca krótkim strzyżeniem i modną wersją boba. Truskawkowy blond to obecnie jeden z najgorętszych wyborów w koloryzacji na nadchodzący sezon. Okazuje się, że metamorfozie związanej z kolorem włosów poddała się kilka dni wcześniej, a relacją z wizyty u fryzjera pochwaliła się na swoim profilu na Instagramie.

Z okazji dnia kobiet postanowiłam znów zaszaleć. Jak już odważyłam się rozjaśnić z rudości, to nie mogę się zatrzymać z tymi zmianami i wcale się tym jakoś szczególnie nie przejmuje. Najważniejsze, że znam gościa, który wie, jak zrealizować mój najbardziej odjechany pomysł. 
 

Reakcja fanów wokalistki mówi sama za siebie. Tego się nie spodziewali

Nagranie z wizyty w salonie fryzjerskim, którym podzieliła się Joanna Lazer w social mediach wywołało prawdziwe poruszenie wśród jej obserwatorów. Niektórzy nie kryli swojego zaskoczenia, a komplementy i pozytywne komentarze wciąż pojawiają się pod efektem jej metamorfozy. 

W tych nowych włosach na niektórych fotkach jak Sharon Stone
o wow, ale rakieta
Ogień totalny
boska metamorfoza
Myślałam, że to Charlize Theron.
Więcej o: