Mężczyźni przetestowali symulator bólu miesiączkowego. "Niech teraz ugotują obiad i wykąpią dzieci"

Każda kobieta wie, jak bardzo miesiączka potrafi dać się we znaki. Bóle menstruacyjne potrafią być tak silne, że utrudniają codzienne funkcjonowanie. Kilku mężczyzn postanowiło poddać się testowi i skorzystać z symulatora bólu miesiączkowego.

Dla wielu kobiet miesiączka to czas wyjęty z życia. Ból potrafi być na tyle silny, że nawet wstanie z łóżka jest prawdziwym wyczynem. Dolegliwości menstruacyjne często są jednak bagatelizowane i nie brakuje głosów, że kobiety przesadzają. Kilku zaciekawionych mężczyzn postanowiło więc poddać się pewnemu eksperymentowi.

Zobacz wideo Czy powinno wprowadzić się urlop menstruacyjny?

Symulator bólu miesiączkowego. Eksperyment dla mężczyzn

Shayla McKinnon umieściła na swoim Instagramie filmik, na którym kilku mężczyzn zostaje podłączonych do symulatora bólu miesiączkowego. Na nagraniu widać, że przeprowadzająca eksperyment każe mężczyznom tańczyć i naśladować jej ruchy. Uczestnicy podpięci do symulatora wydają z siebie okrzyki bólu, łapią się za brzuch, a na ich czole pojawia się coraz więcej kropelek potu. W pewnym momencie muszą podtrzymywać się stojących obok mebli, bo ciężko im wytrzymać z bólu. "Mam dość, już wystarczy" - mówi na koniec jeden z mężczyzn.

 

Mężczyźni poddali się testowi wytrzymałości. Posypały się gratulacje

Pod nagraniem pojawiło się mnóstwo komentarzy. Udzielają się zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Użytkowniczki Instagrama gratulują mężczyznom wytrwałości i podziwiają ich chęci do wzięcia udziału w eksperymencie. Pojawiają się też głosy za tym, aby teraz mężczyźni podjęli się całodniowej opieki nad dziećmi i posprzątania domu. Bez wątpienia jest to ciekawe doświadczenie, które pozwoliło uczestnikom zobaczyć, co przeżywają kobiety co miesiąc.

Niech teraz zrobią trzy prania, ugotują obiad, sprawdzą pracę domową, wykąpią dwójkę dzieci, przygotują im śniadania do szkoły i posprzątają kuchnię.
Nie zapominajcie też, że niektóre kobiety podczas okresu wymiotują, mają bóle pleców, bóle głowy itp.
Uznanie dla mężczyzn, którzy chcą spróbować rzeczy z kobiecej perspektywy. Brawo dla wynalezienia maszyny, która to umożliwia!
Każdy powinien to przeżyć chociaż raz w życiu.
Uwielbiam każdego mężczyznę, który chciał to przeżyć i zrozumieć.
Przechodzimy przez to co miesiąc i nadal pracujemy, sprzątamy, dbamy o rodzinę. Tymczasem nas boli.
Jesteśmy silni, odważni, szybcy, ale nie przebijemy tolerancji kobiet na ból.
Ogromne brawa i uściski dla tych mężczyzn, którzy chcą poświęcić swój czas i narazić się na ból, żeby spróbować zrozumieć, z czym radzą sobie kobiety. To jest niesamowite wsparcie. Doceniam was!

Więcej podobnych treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Więcej o: