Na "tureckie zęby" wydała ponad 23 tys. zł. "Chciałam wyglądać naturalnie"

Australijka Vanessa Knight opublikowała na TikToku kilka filmików z przygody w Turcji. Kobieta pojechała poddać się korekcie zębów, która kosztowała ją ponad 23 tys. zł. Choć "tureckie zęby" nie wszystkim przypadają do gustu, Knight jest zachwycona efektem przemiany. "Chciałam wyglądać naturalnie".

Tiktokerka Vanessa Knight przez jakiś czas nie akceptowała naturalnego wyglądu swoich zębów. Z tego względu zdecydowała się na ich korektę pod okiem specjalistów z Turcji. Na miejscu założono jej proste, białe licówki, które kosztowały Australijkę 4390 funtów, czyli około 23 tys. zł. Kobieta skomentowała swoją decyzję w jednym z nagrań na TikToku. Internauci również nie pozostawili przemiany bez komentarza.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Dagmara ma sposób na o swój piękny uśmiech. Myje zęby osiem razy dziennie

Wydała ponad 23 tys. zł na "tureckie zęby". "Nigdy nie czułam się tak pewnie z uśmiechem"

Vanessa Knight zdecydowała się na bieżąco relacjonować na TikToku swoją podróż do Turcji, gdzie dokonała korekty uzębienia. Kobieta nie jest jedyną osobą, która to zrobiła. Okazuje się, że coraz więcej internautów publikuje w sieci nagrania i pokazuje efekty "przed" i "po". Jak podaje portal "The Sun", procedura może być inwazyjna i wymagać spiłowania nawet 70% naturalnych zębów. 

W jednym z nagrań Australijka odpowiedziała na komentarz osoby, która stwierdziła, że wcale "nie potrzebowała licówek". Pokazała swój uśmiech sprzed korekty, a także efekt końcowy. Przyznała, że wcześniej nie lubiła swojego uśmiechu, a teraz jest nim zachwycona. W poście napisała:

Zdecydowanie ich nie potrzebowałam, ale nigdy nie czułam się tak pewnie z uśmiechem, jak teraz. 

Internauci komentują przemianę Vanessy. "Wyglądają bardzo naturalnie", "nie potrzebowałaś ich"

Oprócz kilku krytycznych komentarzy kobieta spotkała się też z pozytywnym odbiorem jej przemiany. Internauci chętnie skomentowali opublikowane nagranie. Jedni pochwalili nowe uzębienie, podczas gdy inni stwierdzili, że już wcześniej zęby Vanessy prezentowały się bardzo dobrze.

To są najlepsze licówki, jakie widziałem na tej aplikacji.
Nie potrzebowałaś ich, ale wyglądają bardzo dobrze.
Omg, jestem zszokowana! Myślałam, że twoje zęby były idealne już wcześniej, ale teraz są na wyższym poziomie.
Wyglądają bardzo naturalnie.
Uwielbiam je.

Jeden z użytkowników stwierdził, że zęby Vanessy wyglądają praktycznie tak samo — jedynie kolor uległ zmianie. Kobieta postanowiła odpowiedzieć na komentarz:

Niewielka zmiana kształtu i długości oraz oczywiście koloru. Chciałam wyglądać naturalnie.
Więcej o: