Wyjechała na wakacje do Turcji i poznała "wymarzonego męża". Ludzie mówią, że jest z nią tylko dla wizy

Amy i Mahsum Ugurlu wzięli ślub w zeszłym roku. Choć są szczęśliwi, czasem spotykają się z brakiem akceptacji dla ich relacji. Niektórzy zarzucają mężczyźnie, że z Amy jest tylko dla wizy.

Amy Ugurlu pojechała z przyjaciółką do nadmorskiego kurortu Kusadasi w lipcu 2020 roku. Miały to być "babskie wakacje" w Turcji, które uleczą jej złamane serce po nieudanym związku. Na wycieczce poznała jednak przyszłego męża — Kurda. Kobieta twierdzi, że odkąd są razem spotkała się z wieloma negatywnymi komentarzami ze strony zarówno znajomych, jak i nieznajomych, którzy stwierdzili, że mężczyzna nie jest z nią z miłości, a w relacji może widzieć inny cel.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Mozil sprawdził swoje małżeństwo w „Azja Express". Dorota Mozil: Czesław to szowinista!

Pojechała na wakacje, żeby uleczyć złamane serce. W Turcji poznała przyszłego męża

34-letnia Amy Ugurlu pochodzi z Glasgow. Podczas wakacji w Turcji mężczyzna o imieniu Mahsum zwrócił jej uwagę w barze. Para rozmawiała, jednak pod koniec spotkania nie wymieniła się żadnymi danymi kontaktowymi. - Później wróciłam do domu i siedziałam, przeglądając Facebooka. Mam całkiem sporo przyjaciół w Kusadasi. Facet, który pracował w barze, był moim znajomym, więc przeglądając jego profil natknęłam się na profil Mahsuma. Pomyślałam, że nie dodam go do znajomych, ale kilka nocy później ja i moja przyjaciółka wypiłyśmy kilka drinków i pomyślałam: co mam do stracenia? - powiedziała Amy w rozmowie z portalem "Daily Mail".

Już 20 minut później para rozmawiała przez kamerkę. Gdy zaczęli się spotykać, Amy jeszcze dwa razy poleciała do Turcji, jednak podczas pandemii musieli się rozstać aż na 8 miesięcy. 25-letni Mahsum przeprowadził się do Szkocji w lutym 2022 roku. Ślub wzięli w Kusadasi we wrześniu, 7 miesięcy później. - Świętowanie naszego ślubu było jak sen. Kurdowie i Szkoci połączyli się jak jedna wielka rodzina — wyznał Mahsum.

Spotkali się z wieloma nieprzychylnymi komentarzami. "Wyhodowałam grubą skórę"

Gdy Amy poznała Mahsuma, właśnie rozstała się z ojcem swojego dziecka. Oprócz tego parę dzieli 9 lat różnicy. Jak podaje portal "Daily Mail", Amy powiedziała, że podobne związki wymagają wiele cierpliwości. Niektórzy ostrzegali ją, że może paść ofiarą osądu, jednak nie powinna się tym przejmować. - Przyjaciółka jest żoną Turka od 15 lat i wciąż słyszy głupie komentarze od ludzi, którzy nie mają pojęcia, jak zdobyć wizę.

Któregoś razu na TikToku Amy ktoś jej napisał, że takie małżeństwo do "złoty bilet" do wizy. - Na początku wkurzało mnie, gdy ludzie pisali takie głupie komentarze, a teraz wpadają mi jednym uchem i wylatują drugim, wyhodowałam grubą skórę — powiedziała. - Myślę sobie: proszę, idź i dowiedz się, jak trudno jest zdobyć wizę. Taka osoba po dwóch i pół roku musi ubiegać się o jej przedłużenie, a po kolejnych dwóch i pół roku o pozwolenie na pobyt na czas nieokreślony.

Więcej o: