Kubicka powiedziała "nie" DiCaprio. Nie spodziewał się takiej odpowiedzi. "Nikt mu tak nie pocisnął"

Sandra Kubicka obecnie tworzy szczęśliwy związek z muzykiem znanym z zespołu Afromental, czyli Baronem. Lecz w przeszłości okazuje się, że o jej względy zabiegał sam Leonardo DiCaprio. Modelka pozostała jednak niewzruszona na zaloty hollywoodzkiego aktora.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Sandra Kubicka to polska modelka, która przez wiele lat rozwijała swoją karierę w Stanach Zjednoczonych. Ma na swoim koncie kampanie reklamowe, występy w teledyskach oraz sesje dla prestiżowych czasopism. znalazła się na liście stu najpiękniejszych nazwisk Ameryki magazynu Maxim i pojawiła się na jednej z okładek amerykańskiego magazynu "Playboy". Modelka, mieszkając w Los Angeles, poznała wiele znanych osobistości, w tym aktora, Leonardo DiCaprio.

Zobacz wideo Sandra Kubicka ocenia stare stylizacje. "Pierwszy i ostatni raz miałam tę torebkę, chociaż kosztowała fortunę"

Tajemnice z życia Sandry Kubickiej. Przed laty o jej względy zabiegał Leonardo DiCaprio

Sandra Kubicka jakiś czas temu zaprezentowała się jako nowa gwiazdą stacji TVP i zapowiedziała, że została prowadzącą program "Love me or leave me. Kochaj albo rzuć". W ramach promocji formatu, który będzie prowadzić, została zaproszona do podcastu Telewizji Polskiej "Bądźmy Razem". Kubicka w niemal godzinnej rozmowie z Idą Nowakowską i Aleksandrem Sikorą otworzyła i opowiedziała nieco więcej o swojej przeszłości i życiu prywatnym. W pewnym momencie wyjawiła, że kilka lat wcześniej, gdy rozwijała swoją karierę w USA, poznała jednego z najpopularniejszych aktorów Hollywood, Leonardo DiCaprio. Piękna blondynka tak mu się spodobała, że zaczął się starać o jej względy i prosić o rozmowę. Kubicka przyznała, że próbował nawiązać z nią kontakt wszelkimi sposobami.

On naprawdę się starał. Jak nie mógł do mnie dotrzeć, to do mojej asystentki bił, pytając, czy może z Sandrą porozmawiać. Bardzo fajnie mnie traktował, naprawdę gentleman.

Sandra Kubicka odrzuciła zaloty Leonardo DiCaprio. Wyjawiła powód

Polska modelka lata temu w końcu powiedziała "nie" hollywoodzkiemu gwiazdorowi Leonardo DiCaprio, który zabiegał o jej względy. Jeden z prowadzących zapytał:

Dlaczego odrzuciłaś te zaloty?

Kubicka pośpieszyła z wyjaśnieniem. Okazuje się, że gwiazda miała zupełnie sprzeczne priorytety i założenia w życiu od DiCaprio.

Dlatego, że miał prawie każdą i ja nie będę tą każdą. I to mu powiedziałam. Powiedział mi, że nikt mu tak nie pocisnął nigdy i za to mnie lubi. Mała Sandra zawsze wiedziała, że chce założyć rodzinę, mieć dzieci i mieć męża, i wiedziałam, że ten gość mi tego nigdy nie da więc po co wchodzić w jakąś ulotną relację, z której nic nie wyniknie.
 
Więcej o: