Natalia Oreiro wkrótce skończy 46 lat. Dla gwiazdy "Zbuntowanego anioła" czas się zatrzymał

"Zbuntowany anioł" jest jednym z najpopularniejszych seriali lat 90. Choć od zakończenia jego emisji minęło już ponad 20 lat, wiele fanek i fanów nadal interesuje się życiem aktorów grających główne role. W tym roku, Natalia Oreiro, czyli serialowa Milagros skończy 46 lat. Fanki oraz fani są zdumieni tym, jak obecnie wygląda.

Więcej o gwiazdach przeczytasz na Gazeta.pl

Serial "Zbuntowany Anioł" przed laty ściągał przed ekrany telewizorów miliony widzek i widzów na całym świecie, a aktorzy występujący w tej kultowej produkcji do dziś cieszą się sporą popularnością. Natalia Oreiro wcieliła się w rolę osieroconej Milagros, która rozpoczyna pracę jako pokojówka w rezydencji rodziny DiCarlo i zakochuje się w Ivie, synu pana domu, którego grał Facundo Arana

Zobacz wideo Pytamy przechodniów, z kim poszliby na randkę? "Chciałbym z nią usiąść do stołu i napić się wina"

Natalia Oreiro miała wówczas 22 lata. W tym roku aktorka świętować będzie swoje 46. urodziny, a na publikowanych przez nią zdjęciach można zauważyć, że upływający czas jest dla niej wyjątkowo łaskawy.

Courteney CoxGwiazda "Przyjaciele" ostrzega przed wypełniaczami. "Mogą zepsuć twarz"

Jak zmieniła się Milagros ze "Zbuntowanego Anioła"? Tak aktualnie wygląda Natalia Oreiro

Natalia Oreiro urodziła się w 1977 roku w Montevideo w Urugwaju i podobno już jako mała dziewczynka marzyła o karierze aktorskiej. Swój debiut w show-biznesie zaliczyła mając 12 lat, kiedy to zaczęła występować w reklamach znanych marek. Jednak to właśnie rola serialowej Milagros przyniosła jej międzynarodową sławę i mimo wielu innych zawodowych projektów, do dziś kojarzona jest przede wszystkim z tą produkcją. 

 

Ku uciesze wielu fanek i fanów, Natalia Oreiro prowadzi profil na Instagramie, który śledzi ponad 1,4 mln osób, z którymi gwiazda dzieli się wybranymi momentami ze swojego życia. Prywatnie aktorka od 2001 r. jest żoną Ricardo Mollo, a od 2012 roku także mamą Merlina. 

 

Jennifer Lopez odsłoniła pośladki. Fani nie wierzą własnym oczom: 'Spójrz na siebie' (zdjęcie ilustracyjne)Jennifer Lopez odsłoniła pośladki. Fani nie wierzą własnym oczom: Spójrz na siebie

Pod publikowanymi przez Natalię Oreiro zdjęciami nie brakuje komentarzy od zachwyconych jej wyglądem internautek oraz internautów:

Boże... jaka piękna
Bogini totalna!
Jaki eliksir młodości pijesz Nati?
Ona się nie starzeje

- piszą.

 
Więcej o: