Natalia Oreiro wkrótce skończy 46 lat. Dla gwiazdy "Zbuntowanego anioła" czas się zatrzymał

"Zbuntowany anioł" jest jednym z najpopularniejszych seriali lat 90. Choć od zakończenia jego emisji minęło już ponad 20 lat, wiele fanek i fanów nadal interesuje się życiem aktorów grających główne role. W tym roku, Natalia Oreiro, czyli serialowa Milagros skończy 46 lat. Fanki oraz fani są zdumieni tym, jak obecnie wygląda.

Więcej o gwiazdach przeczytasz na Gazeta.pl

Serial "Zbuntowany Anioł" przed laty ściągał przed ekrany telewizorów miliony widzek i widzów na całym świecie, a aktorzy występujący w tej kultowej produkcji do dziś cieszą się sporą popularnością. Natalia Oreiro wcieliła się w rolę osieroconej Milagros, która rozpoczyna pracę jako pokojówka w rezydencji rodziny DiCarlo i zakochuje się w Ivie, synu pana domu, którego grał Facundo Arana. 

Zobacz wideo Pytamy przechodniów, z kim poszliby na randkę? "Chciałbym z nią usiąść do stołu i napić się wina"

Natalia Oreiro miała wówczas 22 lata. W tym roku aktorka świętować będzie swoje 46. urodziny, a na publikowanych przez nią zdjęciach można zauważyć, że upływający czas jest dla niej wyjątkowo łaskawy.

Jak zmieniła się Milagros ze "Zbuntowanego Anioła"? Tak aktualnie wygląda Natalia Oreiro

Natalia Oreiro urodziła się w 1977 roku w Montevideo w Urugwaju i podobno już jako mała dziewczynka marzyła o karierze aktorskiej. Swój debiut w show-biznesie zaliczyła mając 12 lat, kiedy to zaczęła występować w reklamach znanych marek. Jednak to właśnie rola serialowej Milagros przyniosła jej międzynarodową sławę i mimo wielu innych zawodowych projektów, do dziś kojarzona jest przede wszystkim z tą produkcją. 

 

Ku uciesze wielu fanek i fanów, Natalia Oreiro prowadzi profil na Instagramie, który śledzi ponad 1,4 mln osób, z którymi gwiazda dzieli się wybranymi momentami ze swojego życia. Prywatnie aktorka od 2001 r. jest żoną Ricardo Mollo, a od 2012 roku także mamą Merlina. 

 

Pod publikowanymi przez Natalię Oreiro zdjęciami nie brakuje komentarzy od zachwyconych jej wyglądem internautek oraz internautów:

Boże... jaka piękna
Bogini totalna!
Jaki eliksir młodości pijesz Nati?
Ona się nie starzeje

- piszą.

 
Więcej o: