Małgorzata Rozenek-Majdan pochwaliła się nową fryzurą. Fani podzieleni. "Na plus", "Postarza bardzo"

Wraz z nadchodzącą wiosną Małgorzata Rozenek-Majdan postanowiła zafundować sobie metamorfozę. Efektami wizyty u fryzjera pochwaliła się w sieci, a na nowy kolor włosów zareagował również jej mąż Radosław.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Małgorzata Rozenek-Majdan aktywnie prowadzi media społecznościowe, gdzie regularnie dzieli się z fanami wydarzeniami ze swojego życia. Na swoim profilu na Instagramie zebrała już spore grono ponad 1 miliona osób, które na bieżąco śledzą każdy jej krok. Tym razem wywołała wśród fanów niemałe zamieszanie za sprawą lekkiej modyfikacji fryzury. Gwiazda telewizji od lat znana i kojarzona jest z blond, długimi włosami. Teraz postanowiła nieco zmienić ich odcień.

 
Zobacz wideo "Niezwykłe miejsce, niezwykłe przeżycie". Małgorzata Rozenek zachwycona obozem Anny Lewandowskiej

Małgorzata Rozenek-Majdan przeszła zaskakującą metamorfozę! Reakcja męża bezcenna

Małgorzata Rozenek-Majdan postanowiła nieco zmienić kolor swoich włosów. Gwiazda nie ma już jasnych blond pasm, do których przyzwyczaiła wielu swoich obserwatorów. Okazuje się, że postanowiła nieco przyciemnić ton swoich włosów i zrezygnowała z blond refleksów, a efektami koloryzacji pochwaliła się na instagramowym profilu. Okazuje się, że gwiazda wybrała jeden z najmodniejszych w ostatnim sezonie odcień orzechowego blondu. Fryzurę Rozenek postanowił skomentować nawet jej mąż, Radosław. Do swojej wirtualnej galerii zamieścił zdjęcie, które żartobliwie podpisał:

Kiedy zauważasz zmianę koloru włosów u żony, niestety kilka godzin za późno.
 

Obserwatorzy zachwyceni wiosenną metamorfozą gwiazdy. W sekcji komentarzy nie zabrakło komplementów

Pod kilkusekundowym nagraniem błyskawicznie spłynęło wiele ciepłych słów i komplementów w stronę prowadzącej "Dzień Dobry TVN". Wiele osób uważa, że zmiana koloru wpłynęła korzystnie na wizerunek gwiazdy TVN.

No i nagle wygląda Pani jak 20 lat wcześniej. Kolor włosów to jednak.
Piękne włosy, na plus
Super kolor, zmiany są potrzebne.
No piękny ten nowy kolor włosów.

Pojawiły się jednak głosy, które sugerują, że blond to idealny kolor do Rozenek-Majdan.

Zdecydowanie nie.
Troszkę postarzało jednak blond to blond.
Oj nie, za ciemne te włosy. Postarzają bardzo.
 
Więcej o: