Kazadi pochwaliła się sukcesem. "Będąc nastolatką, marzyłam, że zostanę modelką Victoria's Secret"

Patricia Kazadi ogłosiła na swoim profilu na Instagramie, że spełniło się jedno z jej marzeń, kiedy była jeszcze nastolatką. Okazuje się, że wokalistka podjęła współpracę przy międzynarodowym projekcie z marką Victoria's Secret. "Stało się!"

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Patricia Kazadi to jedna z najbardziej znanych i cieszących się sympatią widzów przed telewizorami polskich osobowości medialnych. Wokalistka świetnie odnajduje się w mediach społecznościowych, gdzie systematycznie publikuje posty, informując fanów o nowych projektach, w których bierze udział, przemyśleniach, ale również prezentuje rozmaite stylizacje. Wokalistka nie boi się odważnych sesji zdjęciowych i często pozuje w zaskakujących kreacjach. Tym razem, zafundowała fanom niemałe zaskoczenie. Okazało się, że jedno z jej marzeń się ziściło.

Zobacz wideo Patricia Kazadi o planach zawodowych i inspiracjach muzycznych

Patricia Kazadi aniołkiem Victroria's Secret? Wokalistka pochwaliła się współpracą

Patricia Kazadi chętnie bierze udział w akcjach i porusza wiele ważnych, społecznie tematów. Tym razem ogłosiła na swoim instagramowym profilu zaskakujące wieści. Wokalistka przyznała, że spełniło się jedno z jej marzeń z dzieciństwa, a konkretniej, współpraca przy międzynarodowym projekcie ze światową marką Victoria's Secret.

Będąc nastolatką, marzyłam, że zostanę aktorką, piosenkarką i… modelką Victoria’s Secret. Z wypiekami na twarzy, co roku śledziłam ich pokazy. Dziś… w moim wieku, gdy na dodatek choroba zmieniła moje ciało - to marzenie nie mogło wydawać się bardziej odległe… a tu proszę - jednak - stało się!

Jak się okazuje nie zobaczymy Kazadi na wybiegu, lecz w ważnej kampanii społecznej poruszającej, temat piękna.

Może nie na wybiegu, ale za to w jak w ważnej akcji! Nie musiałam się zmieniać, dopasowywać do czyichś wytycznych - będąc po prostu sobą, na własnych zasadach - zostałam ambasadorką kampanii #undefinable Victoria’s Secret. Narzuconym nam „beauty standardom" mówimy głośne: „pa-pa"! Piękno nie ma definicji! Chcę widzieć je w pełnym spektrum - bez względu na wiek, rozmiar czy kolor skóry. Piękno definiujesz TY!
 

Sukces Kazadi docenili internauci. Pod nagraniem posypały się gratulacje i komplementy

Artystka aktywnie prowadzi swoje media społecznościowe, szczególnie profil na Instagramie, gdzie dzieli się z fanami swoimi przemyśleniami na temat samoakceptacji i nie tylko. Ostatnio opowiedziała również o swoich wieloletnich zmaganiach z endometriozą oraz walce z hejtem, który dotyka również ją w sieci. Grono fanów, którzy wiernie śledzą jej każdy krok, wynosi już ponad 268 tysięcy osób i ta liczba stale rośnie. Ostatnim nagraniem, na którym ogłosiła swoją współpracę z jedną z najpopularniejszych marek bieliźnianych, czyli Victoria's Secret wywołała niemałe poruszenie wśród internautów. Błyskawicznie pojawiło się wiele ciepłych słów i komplementów w komentarzach.

Jesteś w całej okazałości piękna i zawsze nią byłaś.
Ale Ty jesteś seksowna, jej brakuje słów.
O takich modelkach marzyliśmy.
To zadziwiające, że tak piękne kobiety mają kompleksy. Jesteś piękna.
Więcej o: