Klaudia El Dursi w jasnym blondzie. W takiej fryzurze jest nie do poznania

Klaudia El Dursi wierna jest włosom w kolorze ciemnego brązu. Fryzjer gwiazd Łukasz Urbański zrobił jednak wizualizację i pokazał, jak prowadząca "Hotel Paradise" wyglądałaby w blondzie. Tak spektakularna zmiana fryzury wzbudziła jednak mieszane uczucia.

Więcej o gwiazdach znajdziesz na Gazeta.pl

Łukasz Urbański to znany fryzjer gwiazd, który na swoim instagramowym profilu postanowił zafundować kilku znanym nazwiskom z polskiego show-biznesu wirtualną zmianę fryzury. Niektóre metamorfozy są naprawdę spektakularne. Na udostępnionych przez niego relacjach zobaczyć można m.in. Annę Lewandowską w platynowym blondzie, Magdę Gessler w krótkich i ciemnych włosach czy Michała Szpaka "obciętego" na krótko. Internetowej metamorfozy doczekała się także Klaudia El Dursi.

Zobacz wideo Sandra Kubicka ocenia swoje stylizacje. "Jestem kameleonem", "Trochę jak Morticia Addams"

Klaudia El Dursi po metamorfozie. Jak wyglądałaby w blond włosach?

Klaudia El Dursi zyskała popularność biorąc udział w 8. edycji programu Top Model. Piękna brunetka tak bardzo zachwyciła jury swoją urodą, że po raz pierwszy w historii show otrzymała Złoty Bilet, który zapewnił jej miejsce w domu modelek. Choć Klaudii El Dursi nie udało jej się wygrać programu, jej kariera w show-biznesie nabrała tempa i od 2020 roku jest prowadzącą program "Hotel Paradise".

Klaudia El Dursi jest wierna włosom w kolorze ciemnego brązu, a wiele internautek oraz internautów ciekawych było, jak wyglądałaby w blondzie. Dzięki wizualizacji Łukasza Urbańskiego stało się to możliwe. Trzeba przyznać, że zmiana jest naprawdę ogromna! - W Top Model zrobiliśmy bardzo delikatną zmianę! A może trzeba było szaleć? - napisał.

Klaudia El DursiKlaudia El Dursi https://www.instagram.com/lukiur/

Stylista fryzur, oprócz zdjęć Klaudii El Dursi przed oraz po wirtualnej metamorfozie włosów, dołączył także ankietę, by sprawdzić, jakiego zdania są internautki oraz internauci. Okazuje się, że opinie są dość mocno podzielone, bo 40 proc. głosujących osób zaznaczyło "dobrze, że został brąz", a 60 proc. odpowiedziało natomiast "mogliście zmienić".

Więcej o: