Jeszcze nigdy nie była w związku. Twierdzi, że jej uroda odstrasza mężczyzn

- W ogóle nie mówi się o tym, jak ciężko jest być aż tak piękną, że nie możesz przez to mieć partnera. Wszyscy się wówczas ciebie boją i są onieśmieleni - wyznała jakiś czas temu popularna tiktokerka. Jej film wzbudził ogromne zainteresowanie.

Hope Schwing z Los Angeles aktywnie udziela się na TikToku. Jej profil zdobył już prawie 10 milionów fanów. Niedawno kobieta wyznała, że mimo iż ma 24 lata, jeszcze nigdy nie była w poważnym związku z mężczyzną. Zdradziła także, co jej zdaniem jest tego przyczyną. O jej wyznaniu zrobiło się głośno w mediach. O sytuacji Hope napisał m.in. portal "Daily Mail"

Zobacz wideo Pani Basia opowiedziała nam o swojej miłości

Twierdzi, że jej atrakcyjność to przekleństwo

24-latka wyznała jakiś czas temu, że mężczyźni nie chcą umawiać się z nią na randki. Jej zdaniem wszystkiemu winna jest jej atrakcyjność. Mężczyzn podobno onieśmiela jej uroda. - W ogóle nie mówi się o tym, jak ciężko jest być aż tak piękną, że nie możesz przez to mieć partnera. Wszyscy się wówczas ciebie boją i są onieśmieleni - napisała w opisie filmu, który pojawił się na jej profilu na TikToku. 

Bycie niezwykle seksownym to przekleństwo

- podsumowała. 

Nigdy nie była w związku. Twierdzi, że jej atrakcyjność odstrasza mężczyznNigdy nie była w związku. Twierdzi, że jej atrakcyjność odstrasza mężczyzn TikTok//Hope Schwing

Nigdy nie była w związku. Twierdzi, że jej atrakcyjność odstrasza mężczyznNigdy nie była w związku. Twierdzi, że jej atrakcyjność odstrasza mężczyzn TikTok//Hope Schwing

Wyjaśnienia po krytyce. "To był jedynie żart"

Nagranie kobiety zdobyło ogromną popularność. Nie wszystkim jednak przypadło do gustu. W sekcji komentarzy pojawiły się m.in. opinie, że jest przecież wiele pięknych kobiet, które nie mają problemu ze znalezieniem miłości i być może przyczyna takiego stanu jest zupełnie inna.

Po krytycznych komentarzach Hope nagrała wyjaśnienia. Jak podkreśliła, jej film był jedynie żartem. I jak zaznaczyła, jest bardzo szczęśliwa, a bycie singielką nie spędza jej snu z powiek. Co więcej, docenia swoją wolność i niezależność. 

Więcej o: