Ma wytatuowane 96 procent swojego ciała. Teraz zafundował sobie jeszcze wampirze zęby

Wszystko zaczęło się 15 lat temu, kiedy Remy zdecydował się na pierwszy tatuaż. Dziś tusz pokrywa niemal całe jego ciało. Na metamorfozę wydał w sumie około 400 tys. złotych, a ostatnio zaskoczył kolejną zmianą swojego wyglądu. Tym razem nie był to jednak tatuaż.

Więcej podobnych tematów znajdziesz na Gazeta.pl

Obecnie tatuaże nie są niczym nadzwyczajnym, gdyż wiele osób decyduje się zdobić w te sposób swoje ciało. Są jednak osoby, które decydują się iść krok dalej i zamiast pojedynczych tatuaży, decydują się pokryć nimi niemal całe ciało. Tak było właśnie w przypadku tego mężczyzny. Remy pokrył tuszem swoje ciało w aż w 96 procentach, a teraz modyfikacji poddał również swoje zęby.

Zobacz wideo Czy żeby w dzisiejszych czasach zrobić karierę, wystarczy być na TikToku? "Aktualnie jest ciężej"

Tatuaże pokrywają niemal całe jego ciało. Teraz ma także "wampirze" zęby

Jak podaje portal dailystar.co.uk. Remy zrobił swój pierwszy tatuaż jakieś 15 lat temu. Zdecydował się wówczas wytatuować sobie na przedramieniu imię syna. Na jednym tatuażu jednak się nie skończyło i z czasem tusz zaczął pokrywać coraz większą powierzchnię jego ciała. Od tamtego czasu, na tatuaże wydał podobno 75 tysięcy funtów, czyli aktualnie około 400 tys. złotych. Zmianami, które wprowadza w swoim ciele chętnie dzieli się na Instagramie, gdzie śledzi go ponad 200 tys. osób. Niedawno zdecydował się na kolejną modyfikację swojego wyglądu. 

- Ostatnio odblokowałem nową super moc: życie wieczne. Wampirze zęby to zdecydowanie modyfikacja ciała, ale po dość szerokiej pracy stomatologicznej w tym roku, postanowiłem zafundować sobie coś fajniejszego - napisał.

 
Czy one są na stałe? Masz jakiś problem przy jedzeniu?

- zapytała jedna z osób.

Dla mnie nie ma problemów, ale dla większości ludzi by było (...) Tak, są trwałe

- odpowiedział mężczyzna. Pod postem pojawiło się także wiele innych komentarzy:

Prawdopodobnie nie jest to komplement, który chcesz usłyszeć, ale są takie słodkie!!!
No to dla mnie coś nowego. Fajnie!
Wyglądasz świetnie
Odblokowałeś kolejny poziom niesamowitości

- czytamy.

Więcej o: