Beyonce niczym "Afrodyta" w prześwitującej sukni. Fani oniemieli z wrażenia. "Królowa"

Beyonce po raz kolejny zachwyciła fanów, ale tym razem nie pięknym głosem, a wspaniałą stylizacją. Piosenkarka pokazała się w prześwitującej sukni, pokazując przy tym świetna sylwetkę. Fani są zachwyceni.

Beyonce jest aktywna w mediach społecznościowych. Regularnie publikuje posty, a na Instagramie obserwuje ją 300 mln osób. Niedawno artystka wrzuciła zdjęcie w zjawiskowej złotej i prześwitującej sukni. Odsłoniła sporo ciała, co wywołało falę komentarzy pod fotografią.

Zobacz wideo Jak wystylizować marynarkę oversize?

Nigdy nie była w związku. Twierdzi, że jej atrakcyjność odstrasza mężczyznJeszcze nigdy nie była w związku. Twierdzi, że jej uroda odstrasza mężczyzn

Beyonce słynie z oryginalnych stylizacji. Niedawno pokazała zdjęcie w odważnej sukni

Autorka takich hitów jak "Crazy in love", "Halo" czy "Run the world" oprócz tworzenia muzyki jest również prężnie działającą bizneswoman oraz filantropką. Brała między innymi udział w charytatywnych akcjach przeciwko otyłości wśród dzieci oraz wspierała ofiary trzęsienia ziemi na Haiti. Na Instagramie chętnie dzieli się zdjęciami z sesji fotograficznych i pokazuje odważne stylizacje. Artystka nie boi się pokazywać ciała, a jej stroje bywają niezwykle oryginalne. Niedawno pochwaliła się zdjęciem w złotej sukni. Nie byłoby w tym niczego zaskakującego, jednak suknia jest… prześwitująca! Fani oszaleli na jej punkcie.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

 

Małgorzata Rozenek-MajdanMałgorzata Rozenek-Majdan: Chcę polityków, którzy tworzą Polskę przyjazną dla rodzin [TYLKO U NAS]

Fani artystki są zachwyceni stylizacją. "Królowa"

Pod zdjęciem pojawiło się wiele komentarzy internautów i internautek. Fani nie mogą oderwać od niej wzroku 

Królowa.
Jakie to uczucie rządzić światem?
Czegokolwiek byś nie założyła, wyglądasz pięknie!
Jesteś gorąca!
Beyoncé, jesteś piękna jak zawsze. Pamiętaj, że zawsze będziesz dla mnie królową i żyjącą legendą. Jesteś niezastąpiona.
Ikona.
Wyglądasz niesamowicie. Jesteś absolutnie wspaniała.
Boże, to cudowne. Mam obsesję na punkcie Beyonce. 
Więcej o: