Te paznokcie to absolutny HIT! Najmodniejsze paznokcie na wiosnę 2023 zachwycają. Anne Hathaway je uwielbia

Te paznokcie to prawdziwy hit na wiosnę 2023. Kochają je gwiazdy. Są klasyczne, eleganckie, minimalistyczne, a jednocześnie nowoczesne! Sprawdź, jakie paznokcie nosi Anne Hathaway.

Więcej ciekawych tekstów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Paznokcie to doskonałe uzupełnienie stylizacji. Mogą stanowić prawdziwą wisienkę na torcie, dodając wyrazu i elegancji. Wiosenne trendy opanowują mode, fryzury makijaże i oczywiście manicure. Najmodniejsze paznokcie na wiosnę 2023 nosi już Anne Hathaway.

Zobacz wideo Wywiad z Tomaszem Włosokiem, aktorem grającym w "Emigracji XD"
 

Ten najnowszy trend na super modne paznokcie na 2023 podbija internet

Takie paznokcie nosi Anne Hathaway. Są eleganckie, nowoczesne, żywe i świeże, czyli idealne na wiosnę!

Stworzone przez Toma Bachnika, manicurzystę gwiazd, paznokcie Alien Nails to klasa, minimalizm i świeżość w jednym. Paznokcie przedłużone żelem, pomalowane są topem, który mieni się odcieniami różu i żółci. Paznokcie Alien to nowe spojrzenie na klasyczny makijaż french.

 

W tym roku rekordy popularności bije naturalny manicure w stylu clean girl aesthetic

 W wielu zawodach wymagane są neutralne kolory ubioru i makijażu, dodatkowo rekordy popularności bije minimalistyczna estetyka clean. To dlatego kobiety tak chętnie decydują się na french manicure. Jest to bardzo klasyczna stylizacja paznokci, która sprawdzi się zarówno na co dzień, jak i na ważne okazje. Co więcej, pasuje do wszystkich kolorów i kształtów paznokci. W nowoczesnej wersji zaproponowanej przez Toma Bachnika jest jeszcze ciekawsza i świeższa.

 

Najmodniejsze paznokcie na wiosnę to nowoczesne spojrzenie na ponadczasową klasykę

Klasyczny styl tego manicure z pewnością spodoba się paniom, które preferują naturalny kształt płytki. Jego podstawę stanowi delikatnie opiłowany do owalnego lub bardziej kwadratowego kształtu paznokieć. Sama stylizacja jest dość charakterystyczna – wyróżnia się tym, że koniec paznokcia jest przezroczysty. Na wewnętrzną natomiast część nakładana jest emalia w kolorze cielistym. W zależności od preferencji odcień może wpadać w beż lub róż. Możesz zawsze postawić na perłowy odcień, który będzie mienił się na różne kolory.

OFERTY AVANTI24.PL: Romantyczna sukienka na wiosnę już za 59,99! Klasyczna, a piękna.

Więcej o: