Ten dodatek to zdecydowany HIT na wiosnę i lato 2023. Szyk, klasa i elegancja. Uwielbiają go gwiazdy

To najmodniejszy dodatek na wiosnę 2023. Noszą go gwiazdy takie jak Agnieszka Woźniak-Starak, Marzena Rogalska i Agata Młynarska. Doda stylizacjom klasy i elegancji.

Wiele z nas po dobraniu idealnej stylizacji staje przed dylematem: jakie dodatki wybrać, żeby podkreślić stylizację i nie popsuć efektu? Mówi się, że diabeł tkwi w szczegółach, jeśli chodzi o modę, z pewnością jest to prawda. Zaledwie jeden dodatek może dodać stylizacji wyrazu, sprawić, że będzie jeszcze bardziej wyszukana i efektowna.

Zobacz wideo Wywiad z Tomaszem Włosokiem, aktorem grającym w "Emigracji XD"

Ten dodatek to prawdziwy hit na wiosnę i lato 2023 kochają go gwiazdy

Okulary korekcyjne od lat nie stanowią wyłącznie praktycznej funkcji. Jakiś czas temu stały się również dodatkiem do stylizacji. Jeśli jesteśmy szczęściarzami bez wady wzroku, możemy zaopatrzyć się w zerówki. Na rynku, dostępnych jest wiele różnych modeli. Okrągłych, owalnych, kwadratowych, w kształcie kociego oka, z grubą lub cienką ramką. Odpowiednio dobrane do naszej twarzy podkreślą urodę, wysmuklą twarz, Dodatkowo będą one stanowić świetne uzupełnienie ubrania i istotny element stylizacji.

 Agnieszka Woźniak-Starak postawiła na kwadratowe, lekko przyciemnione okulary z cienką ramką

 

Okulary zerówki noszą gwiazdy i celebrytki, aby podkręcić swoje stylizacje i nadać zupełnie innego charakteru prostym outfitom. Ty też możesz wykorzystać ten modny dodatek! Agnieszka Wożniak-Starak stawia na super modne oprawki z lekkim przyciemnieniem, które każdej stylizacji dodadzą pazura.

Agata Młynarska wybiera okrągłe, lekkie oprawki idealne na wiosnę

 

Przed wybraniem odpowiednich oprawek, zorientuj się, jaki masz kształt twarzy. Dzięki temu będziesz wiedzieć jaki kształt okularów sprawdzi się dla ciebie najlepiej. Kwadratowa twarz bardzo dobrze będzie komponować się z zaokrąglonymi oprawkami. Okrągła twarz potrzebuje dokładnie odwrotnych oprawek, czyli takich, które mają wyraźne kąty. Jeśli posiadasz wyraźny i ostry podbródek, wąską żuchwę, oznacza to, że twoja twarz jest trójkątna. Do takiego kształtu będą najlepiej pasować owalne albo okrągłe okulary, takie, na jakie stawia Agata Młynarska.

Marzena Rogalska do każdej stylizacji dobiera indywidualnie oprawki

 

Marzena Rogalska udowadnia, że z oprawkami można szaleć. Grubsze, węższe, kolorowe i klasyczne. Nie musimy się ograniczać!

 OFERTY AVANTI24.PL: Romantyczna sukienka na wiosnę już za 59,99! Klasyczna, a piękna.

Więcej o: