Tak dziś wygląda 50-letnia gwiazda Beverly Hills 90210. Kiedyś kochali się w niej wszyscy

Gwiazda Beverly Hill 90210 zadebiutowała na ekranie 33 lata temu. Kiedyś kochali się w niej wszyscy. Tak wygląda dziś, ma 50 lat i nieprzerwanie zachwyca urodą.

Więcej ciekawych tekstów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Blond piękność, idolka nastolatek, gwiazda serialu Beverly Hills 90210, Jennie Garth, dziś ma 50 lat. Co słychać u niej teraz, 33 lata od jej ekranowego debiutu? Jak dziś wygląda

Zobacz wideo Za co Shannen Doherty wyleciała z "Beverly Hills 90210"? Teorii jest kilka [Popkultura #15]

Jennie Garth, zanim stała się rozpoznawalna, dzieciństwo spędziła z szóstką rodzeństwa, na ranczu

Jennifer Eve Garth urodziła się 3 kwietnia 1972 r. w Urbanie, w stanie Illinois. Wychowywała się na ranczu, na którym jej rodzice hodowali konie. Każde z jej rodziców miało troje dzieci z poprzednich małżeństw, dlatego też Jennie dorastała w otoczeniu starszego rodzeństwa: dwóch braci oraz czterech sióstr. W 1985 r. rodzina przeprowadziła się do Glendale w stanie Arizona, gdzie Jennie zaczęła uczęszczać na lekcje tańca, z którym wiązała swoje plany na przyszłość. Po ukończeniu studiów chciała założyć szkołę tańca.

 

Jennie została dostrzeżona podczas lokalnego konkursu talentów. Tak zaczęła się jej kariera

Jej kariera rozpoczęła się dzięki znanemu hollywoodzkiemu agentowi, który wypatrzył dziewczynę i namówił ją, by spróbowała sił w aktorstwie. Jennie rzuciła szkołę i razem z mamą, przeprowadziła się do Los Angeles. Cztery miesiące później 17-letnia wówczas Jennie , otrzymała rolę w serialu A Brand New Life. Rok później zaangażowano ją do Beverly Hills, 90210. To właśnie dzięki roli serialowej Kelly Taylor, Jennie zyskała ogromną popularność, co pozwoliło jej rozwijać dalej swoją karierę.

 

Jak wygląda jej życie prywatne dzisiaj? Na czym skupia się na co dzień?

Dwa tygodnie po swoich 22. urodzinach Jennie Garth poślubiła muzyka Daniela Clarka. Ich małżeństwo przetrwało jednak tylko 18 miesięcy. Powodem rozstania był aktor Peter Facinelli, którego Jennie poznała w 1996 roku, na planie filmu Przerwany romans. 29 czerwca 1997 roku przyszła na świat ich pierwsza córka, Luca Bella. Peter i Jennie pobrali się po zakończeniu realizacji serialu Beverly Hills, 20 stycznia 2001 roku, a 6 grudnia następnego roku powitali na świecie swoją drugą córeczkę - Lolę Ray. 13 marca 2012 r. Garth i Facinelli poinformowali, że podjęli decyzję o rozwodzie. Jesienią 2014 r. amerykańskie media  informowały o nowym mężczyźnie w życiu Jennie Garth. Był nim Dave Abrams, młodszy o dziewięć lat aktor, którego kobieta poznała na randce w ciemno. Para, mimo wzlotów i upadków jest ze sobą do dziś. Abrams prowadzi obecnie restaurację, w której kupić można wypieki przygotowane przez jego żonę.

Jennie Garth od początku kariery, przyjaźni się blisko z Tori Spelling, którą poznała na planie serialu Beverly Hills 90210. Obecnie prowadzą razem podcast 90210MG.

 

Jej dzieci dorastają, aktorka zaczyna więc przygotowywać się do nowego rozdziału w życiu, który nastąpi, gdy jej córki opuszczą rodzinne gniazdo:

Tak naprawdę, zaczęłam dodawać do mojego życia więcej zróżnicowania. Staram się odnajdywać nowe zainteresowania, ponieważ moje całe dorosłe życie spędziłam na byciu mamą, kobietą, która jednocześnie chodziła do pracy i miała rodzinę. Będzie to więc dla mnie bardzo interesująca tranzycja. Czuje, że nadchodzi. Nie będę kłamać, jestem lekko zdenerwowana. Mój mąż jest nawet bardziej przejęty, ponieważ mówi: O nie, co teraz zrobisz z całym tym tymczasem? Z całą tą energią, którą masz?

- otworzyła się w wywiadzie dla magazynu Us.

Aktorka zaczyna dzień od kawy i medytacji. Następnie spędza czas na zabawie ze zwierzętami, nagrywa podcast 90210MG z przyjaciółką Tori Spelling. Popołudnia mijają jej na polu golfowym lub na spacerach. Jej priorytetem są rodzinne kolacje, podczas których spędza czas z mężem i dziećmi. Wszyscy starają się wtedy zwolnić i cieszyć chwilą wspólnie.

 

OFERTY AVANTI24.PL: Romantyczna sukienka na wiosnę już za 59,99! Klasyczna, a piękna.

Źródło: filmweb.pl, usmagazine.com, plejada.pl

Więcej o: